Volg ons op social media:

Dames Senioren 1

Team

Rob van de Akker Trainer / coach
Bas de Gier Trainer / Assistent-Coach
Rudi Jansen Keeperstrainer / Begeleiding
Leonie Blom Teammanager / Begeleiding
Talitha Maas Begeleiding
1. Nienke van den Boom Keepster
2. Lieke van Baal Spelend teamlid
3. Baukje van Baal Spelend teamlid
4. Larissa Versteijnen Spelend teamlid
5. Laura Swinkels Spelend teamlid
6. Marijn Weren Spelend teamlid
7. Camerin van Eeten Spelend teamlid
11. Meike Weren Spelend teamlid
12. Jara Jacobs Keepster
13. Nicole Nijenhuis Spelend teamlid
14. Sterre Jacobs Spelend teamlid
15. Evi Bens Spelend teamlid
16. Janne Nooijen Spelend teamlid
17. Maud van Schipstal Spelend teamlid
18. Eef Toonen Spelend teamlid

Trainingstijden

Dinsdagavond Sporthal de Looijerij
Aanvangstijd: uu:mm uur
Eindtijd: uu:mm uur
Zaaldeel:

Uitslagen

07-11-2020 de Tukkers DS1 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d) AFGELAST
31-10-2020 M.H.V. '81 DS1 (d) - B&B Healthcare/Hercules DS1 (d) AFGELAST
24-10-2020 OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d) AFGELAST
18-10-2020 HV Quintus DS2 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d) AFGELAST
10-10-2020 M.H.V. '81 DS1 (d) - PSV Handbal DS1 (d) AFGELAST
03-10-2020 Z.A.P. DS1 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d) AFGELAST
26-09-2020 M.H.V. '81 DS1 (d) - JuRo Unirek/VZV DS2 (d) 23-27
19-09-2020 Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 (d) - M.H.V. '81 DS1 (d) 26-23
12-09-2020 M.H.V. '81 DS1 (d) - Misker/E&O DS1 (d) 21-29

Stand

Team GS P W G V GV GT DS
1. OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 4 8 4 00 131 87 44
2. de Tukkers DS1 4 6 3 01 126 106 20
3. Misker/E&O DS1 4 6 3 01 106 104 2
4. Westfriesland/SEW DS2 5 6 3 02 131 151 -20
5. Foreholte DS1 4 5 2 11 123 108 15
6. PSV Handbal DS1 3 4 2 01 78 75 3
7. Z.A.P. DS1 3 4 2 01 72 79 -7
8. Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 3 4 2 01 78 86 -8
9. PCA/Kwiek DS2 4 4 1 21 115 105 10
10. JuRo Unirek/VZV DS2 4 4 2 02 109 105 4
11. VENECO/VELO DS1 4 3 1 12 104 102 2
12. DSS DS1 5 3 1 13 119 152 -33
13. Westsite DS1 3 2 1 02 77 73 4
14. HV Quintus DS2 5 2 0 23 122 130 -8
15. B&B Healthcare/Hercules DS1 4 1 0 13 98 111 -13
16. M.H.V. '81 DS1 3 0 0 03 67 82 -15

Volledig programma

Datum Tijd Thuis Uit
31-10-2020 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) B&B Healthcare/Hercules DS1 (d)
07-11-2020 19:00 de Tukkers DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
14-11-2020 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) VENECO/VELO DS1 (d)
21-11-2020 20:45 Foreholte DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
28-11-2020 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) PCA/Kwiek DS2 (d)
05-12-2020 19:00 Westfriesland/SEW DS2 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
12-12-2020 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) Westsite DS1 (d)
19-12-2020 20:00 DSS DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
10-01-2021 14:50 Misker/E&O DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
16-01-2021 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) Green Park/Handbal Aalsmeer DS1 (d)
23-01-2021 20:00 JuRo Unirek/VZV DS2 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
30-01-2021 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) Z.A.P. DS1 (d)
06-02-2021 20:45 PSV Handbal DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
27-02-2021 20:00 M.H.V. '81 DS1 (d) HV Quintus DS2 (d)
06-03-2021 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) OTTO Work Force/VOC Amsterdam DS2 (d)
13-03-2021 20:40 B&B Healthcare/Hercules DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
20-03-2021 20:45 M.H.V. '81 DS1 (d) de Tukkers DS1 (d)
27-03-2021 19:00 VENECO/VELO DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
17-04-2021 20:00 M.H.V. '81 DS1 (d) Foreholte DS1 (d)
25-04-2021 12:30 PCA/Kwiek DS2 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
01-05-2021 20:00 M.H.V. '81 DS1 (d) Westfriesland/SEW DS2 (d)
08-05-2021 20:30 Westsite DS1 (d) M.H.V. '81 DS1 (d)
15-05-2021 20:00 M.H.V. '81 DS1 (d) DSS DS1 (d)