Programma Week 8 (19 t/m 25 Feb 2018)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift 2 Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
DC1
Wedstrijdnr.:
3144
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   EHV/PSV Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 11:55 uur - Aanwezig: 11:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6139
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Habo '95 Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
2836
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
Aristos 2   -   MHV'81 2# Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 15:55 uur - Aanwezig: 14:40 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Klomp, Romee / Peters, Lotte / Geurts, Line
Wedstrijdnr.:
4988
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Dongen 2# Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6386
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   E.M.M./Olympus Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 12:05 uur - Aanwezig: 11:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
4400
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Bouwcenter Centen HVW Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 13:20 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4784
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Acritas 2   -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 14:50 uur - Aanwezig: 13:50 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Wedstrijdnr.:
7200
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
De Sprint 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 15:20 uur - Aanwezig: 13:50 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6836
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Acritas #   -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 15:50 uur - Aanwezig: 14:50 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Wedstrijdnr.:
7154
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
Aristos 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 16:10 uur - Aanwezig: 14:55 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6484
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
24 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: DC1 Wedstrijdnr.: 3144 Zaal, Poule D-03 Z
24 Feb M.H.V.'81 Heren B1# EHV/PSV 11:10 11:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6139 Zaal, Poule HB-01 Z
24 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Habo '95 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 2836 Zaal, Poule DC-01 Z
24 Feb Aristos 2 MHV'81 2# 14:40 15:55 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Klomp, Romee / Peters, Lotte / Geurts, Line Wedstrijdnr.: 4988 Zaal, Poule D-06 Z
25 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Dongen 2# 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6386 Zaal, Poule DB-02 Z
25 Feb M.H.V.'81 Dames A1 E.M.M./Olympus 11:20 12:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 4400 Zaal, Poule DA-01 Z
25 Feb M.H.V.'81 Dames 2 Bouwcenter Centen HVW 12:35 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4784 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
25 Feb Acritas 2 M.H.V.'81 Jeugd E2 13:50 14:50 't Zand
Wedstrijdnr.: 7200 Zaal, Poule E-05 Z
25 Feb De Sprint 2 M.H.V.'81 Heren 1 13:50 15:20 De Peelhorst
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6836 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
25 Feb Acritas # M.H.V.'81 Jeugd E1 14:50 15:50 't Zand
Wedstrijdnr.: 7154 Zaal, Poule E-02 Z
25 Feb Aristos 3 M.H.V.'81 Dames 3 14:55 16:10 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6484 Zaal, Poule DS-05 Z