Programma Week 7 (11 t/m 17 Feb 2019)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Handbal Someren # Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 16:45 uur - Aanwezig: 16:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
5212
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Habo '95    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 10:55 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans
Wedstrijdnr.:
6155
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Cabooter Group/Handbal Venlo #   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 16:10 uur
Hal/Zaal:
Craneveld, Venlo
Rijbeurt:
Bibi van Dijk / Elke v. Haren / Sterre Jacobs / Pien Kerstens
Wedstrijdnr.:
5073
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames B1   -   PSV Handbal Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 17:45 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
4310
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Habo'95 # Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6464
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Bouwcenter Centen HVW 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 20:10 uur - Aanwezig: 19:05 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
700
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   RED-RAG/Tachos Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3388
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 10:50 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Gijs Derks / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga
Wedstrijdnr.:
5614
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Elshout 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2939
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
VHC '13    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 16:25 uur - Aanwezig: 14:35 uur
Hal/Zaal:
Amundsenhal, Valkenswaard
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5514
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
16 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Handbal Someren # 16:15 16:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 5212 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Feb Habo '95 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:50 10:55 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 6155 Zaal, Poule D-07 Z
16 Feb Cabooter Group/Handbal Venlo # M.H.V.'81 Dames C1 16:10 17:30 Craneveld, Venlo
Rijbeurt: Bibi van Dijk / Elke v. Haren / Sterre Jacobs / Pien Kerstens Wedstrijdnr.: 5073 Zaal, Divisie JD ZO DC
16 Feb M.H.V.'81 Dames B1 PSV Handbal 17:15 17:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 4310 Zaal, Poule DB-02 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames A1 Habo'95 # 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6464 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Feb Bouwcenter Centen HVW 2 M.H.V.'81 Heren 1 19:05 20:10 De Hoepel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 700 Zaal, Poule HS-04 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames 2 RED-RAG/Tachos 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3388 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Feb De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd D1 9:25 10:50 De Peelhorst
Rijbeurt: Gijs Derks / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga Wedstrijdnr.: 5614 Zaal, Poule D-02 Z
17 Feb Elshout 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:40 11:00 Dillenburcht
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2939 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Feb VHC '13 M.H.V.'81 Dames 1 14:35 16:25 Amundsenhal, Valkenswaard
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5514 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D