Programma Week 50 (11 t/m 17 Dec 2017)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Delta Sport # Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 15:45 uur - Aanwezig: 15:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Wedstrijdnr.:
9399
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Tremeg Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 16:45 uur - Aanwezig: 16:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
5831
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Groesbeekse Glorie # Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 17:45 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
1806
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Swift Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Doelen, D van der
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
3864
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Vlug en Lenig 2 Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Daems, T
Tijdwaarneming:
2: Janine / Mariƫlle
Loten:
JD2
Wedstrijdnr.:
641
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Bouwcenter Centen HVW    -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 20:50 uur - Aanwezig: 19:50 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Scheidsrechter(s):
Halteren, L.T.A. van
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3203
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Blauw Wit 2   -   MHV'81 2# Zondag 17 December 2017 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt:
Nass, Maren / Klomp, Romee / Peters, Lotte
Wedstrijdnr.:
2331
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
H.C.G. #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der
Wedstrijdnr.:
5774
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
H.C.G. #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:15 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Boom, Nienke van den / Schipstal, Maud van / Baal, Lieke van
Wedstrijdnr.:
6416
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Groesbeeks Glorie 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
350
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Groene Ster    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 17:05 uur - Aanwezig: 15:15 uur
Hal/Zaal:
De Borgh
Rijbeurt:
Haren, Elke v. / Baltussen, Diede / Cruijsen, Lynn van der / Jacobs, Jara
Wedstrijdnr.:
6552
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
16 Dec M.H.V.'81 Heren B1# Delta Sport # 15:00 15:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Wedstrijdnr.: 9399 Zaal, Poule HB-01 Z
16 Dec M.H.V.'81 Jeugd E2 Tremeg 16:15 16:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 5831 Zaal, Poule E-05 Z
16 Dec M.H.V.'81 Jeugd E1 Groesbeekse Glorie # 17:15 17:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 1806 Zaal, Poule E-02 Z
16 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Swift 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Doelen, D van der Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 3864 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
16 Dec M.H.V.'81 Dames 1 Vlug en Lenig 2 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Daems, T Tijdwaarneming: 2: Janine / Mariƫlle Wedstrijdnr.: 641 Zaal, Hoofdklasse
16 Dec Bouwcenter Centen HVW M.H.V.'81 Heren 1 19:50 20:50 De Hoepel
Scheidsrechter(s): Halteren, L.T.A. van Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3203 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
17 Dec Blauw Wit 2 MHV'81 2# 9:30 10:45 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Nass, Maren / Klomp, Romee / Peters, Lotte Wedstrijdnr.: 2331 Zaal, Poule D-06 Z
17 Dec H.C.G. # M.H.V.'81 Dames B1 10:30 12:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der Wedstrijdnr.: 5774 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Dec H.C.G. # M.H.V.'81 Dames A1 11:15 13:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Boom, Nienke van den / Schipstal, Maud van / Baal, Lieke van Wedstrijdnr.: 6416 Zaal, Poule DA-01 Z
17 Dec Groesbeeks Glorie 3 M.H.V.'81 Dames 3 12:00 13:00 Heuvelland
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 350 Zaal, Poule DS-05 Z
17 Dec Groene Ster M.H.V.'81 Dames C1 15:15 17:05 De Borgh
Rijbeurt: Haren, Elke v. / Baltussen, Diede / Cruijsen, Lynn van der / Jacobs, Jara Wedstrijdnr.: 6552 Zaal, Poule DC-01 Z