Programma Week 5 (28 Jan t/m 03 Feb 2019)

Blokweergave Tabelweergave
Bevo HC    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 2 Februari 2019 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
De Heuf
Rijbeurt:
Fenna Siebers / Eef Toonen / Diede Baltussen
Wedstrijdnr.:
1947
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   THW Tijgers # Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6621
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Jupiter '75 #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 09:40 uur - Aanwezig: 8:05 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek
Wedstrijdnr.:
5757
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Groesbeeks Glorie 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:55 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen
Wedstrijdnr.:
4093
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Habo '95 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
6494
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Hellas    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
Hellashal, Den Haag
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5304
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames A1   -   DHC Overpelt VZW (B) Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 12:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6483
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Dongen 2 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 14:15 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
6014
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
RED-RAG/Tachos DS4   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 16:15 uur - Aanwezig: 14:40 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3993
Klasse:
Poule DS-02 Z
Tremeg 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 17:50 uur - Aanwezig: 16:30 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1807
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
2 Feb Bevo HC M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:30 De Heuf
Rijbeurt: Fenna Siebers / Eef Toonen / Diede Baltussen Wedstrijdnr.: 1947 Zaal, Divisie JD ZO DC
3 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 THW Tijgers # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6621 Zaal, Poule GC-01 Z
3 Feb Jupiter '75 # M.H.V.'81 Jeugd D1 8:05 09:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5757 Zaal, Poule D-02 Z
3 Feb Groesbeeks Glorie 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:55 10:00 Heuvelland
Rijbeurt: Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 4093 Zaal, Poule D-07 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Habo '95 11:05 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6494 Zaal, Poule DB-02 Z
3 Feb Hellas M.H.V.'81 Dames 1 9:25 12:00 Hellashal, Den Haag
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5304 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
3 Feb M.H.V.'81 Dames A1 DHC Overpelt VZW (B) 12:05 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6483 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 13:30 14:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6014 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb RED-RAG/Tachos DS4 M.H.V.'81 Dames 3 14:40 16:15 De Zeine
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3993 Poule DS-02 Z
3 Feb Tremeg 2 M.H.V.'81 Heren 1 16:30 17:50 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1807 Zaal, Poule HS-04 Z