Programma Week 5 (29 Jan t/m 04 Feb 2018)

Blokweergave Tabelweergave
Tremeg 2#   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 3 Februari 2018 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 8:00 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil
Wedstrijdnr.:
3535
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   De Sprint # Zaterdag 3 Februari 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
6694
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
E.S.Z.V. Oktopus    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 3 Februari 2018 Aanvang: 19:45 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s):
Anderson, L.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3370
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
ESC'90    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 3 Februari 2018 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 18:25 uur
Hal/Zaal:
Merode
Scheidsrechter(s):
Linssen, J.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1224
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
H.C.B. '92 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 10:40 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Braken, BOXTEL
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4576
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
E.M.M./Olympus #   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 8:10 uur
Hal/Zaal:
Baskenburg, VLISSINGEN
Rijbeurt:
Kerstens, Pien / Dijk, Bibi van / Jacobs, Sterre
Wedstrijdnr.:
44
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
MHV'81 2#   -   Bergeijk Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4846
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
Aristos #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. / Kerkhof, Ayke
Wedstrijdnr.:
387
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
RED-RAG/Tachos    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Rijbeurt:
Manders, Ties / Haas, Ruben de / Bruin, Jelle
Wedstrijdnr.:
6157
Klasse:
Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Swift 2 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Minten, F
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
8111
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
3 Feb Tremeg 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 8:00 09:00 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil Wedstrijdnr.: 3535 Zaal, Poule D-03 Z
3 Feb M.H.V.'81 Jeugd E2 De Sprint # 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 6694 Zaal, Poule E-05 Z
3 Feb E.S.Z.V. Oktopus M.H.V.'81 Dames 2 18:15 19:45 T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s): Anderson, L. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3370 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb ESC'90 M.H.V.'81 Dames 1 18:25 20:30 Merode
Scheidsrechter(s): Linssen, J. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1224 Zaal, Hoofdklasse
4 Feb H.C.B. '92 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:25 10:40 De Braken, BOXTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4576 Zaal, Poule DS-05 Z
4 Feb E.M.M./Olympus # M.H.V.'81 Dames C1 8:10 11:00 Baskenburg, VLISSINGEN
Rijbeurt: Kerstens, Pien / Dijk, Bibi van / Jacobs, Sterre Wedstrijdnr.: 44 Zaal, Poule DC-01 Z
4 Feb MHV'81 2# Bergeijk 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4846 Zaal, Poule D-06 Z
4 Feb Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 10:55 12:10 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. / Kerkhof, Ayke Wedstrijdnr.: 387 Zaal, Poule DB-02 Z
4 Feb RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Heren B1# 10:30 12:15 De Zeine
Rijbeurt: Manders, Ties / Haas, Ruben de / Bruin, Jelle Wedstrijdnr.: 6157 Poule HB-01 Z
4 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Swift 2 11:30 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Minten, F Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 8111 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z