Programma Week 49 (03 t/m 09 Dec 2018)

Blokweergave Tabelweergave
THW Tijgers #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
't Hazzo
Rijbeurt:
Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith
Wedstrijdnr.:
3651
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Tremeg #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 14:30 uur - Aanwezig: 13:25 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Thim Rovers / Bram Vlaar / Rick Verbeek
Wedstrijdnr.:
5864
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Goodflooring-HMC/HVM    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 20:40 uur - Aanwezig: 18:50 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
7229
Klasse:
Hoofdklasse HK DS-D
Olympia'89/DOS'80 HS4   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 21:00 uur - Aanwezig: 19:40 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4988
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Olympia'89/DOS'80 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
1491
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Helios '72 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 11:20 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
2765
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3744
Klasse:
Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Helios '72 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 12:35 uur - Aanwezig: 11:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
2716
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Apollo Zondag 9 December 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3390
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
HVM/Goodflooring-HMC    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 14:35 uur - Aanwezig: 13:00 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Rijbeurt:
Sterre Jacobs / Luna Janssen / Britt Meulepas
Wedstrijdnr.:
1448
Klasse:
Divisie JD ZO DC

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
8 Dec THW Tijgers # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:30 11:00 't Hazzo
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 3651 Zaal, Poule GC-01 Z
8 Dec Tremeg # M.H.V.'81 Jeugd D1 13:25 14:30 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Thim Rovers / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5864 Zaal, Poule D-02 Z
8 Dec Goodflooring-HMC/HVM M.H.V.'81 Dames 1 18:50 20:40 Dongemond
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 7229 Hoofdklasse HK DS-D
8 Dec Olympia'89/DOS'80 HS4 M.H.V.'81 Heren 1 19:40 21:00 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4988 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Dec M.H.V.'81 Jeugd D2 Olympia'89/DOS'80 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 1491 Zaal, Poule D-07 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames B1 Helios '72 10:50 11:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2765 Zaal, Poule DB-02 Z
9 Dec Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3 M.H.V.'81 Dames 3 10:35 12:10 Dongemond
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3744 Poule DS-02 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames A1 Helios '72 11:50 12:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 2716 Zaal, Poule DA-01 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Apollo 13:15 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3390 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
9 Dec HVM/Goodflooring-HMC M.H.V.'81 Dames C1 13:00 14:35 Dongemond
Rijbeurt: Sterre Jacobs / Luna Janssen / Britt Meulepas Wedstrijdnr.: 1448 Divisie JD ZO DC