Programma Week 48 (27 Nov t/m 03 Dec 2017)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   E.H.V. 2 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
896
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Heerle Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
4664
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
DOS '80    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil / Burgt, Devin van der
Wedstrijdnr.:
5965
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Jupiter '75    -   MHV'81 2# Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 16:40 uur - Aanwezig: 15:10 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van / Bastiaans, Janske
Wedstrijdnr.:
2226
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Blauw Wit Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
798
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Habo '95 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
1: Erna / Manuela
Loten:
DB1
Wedstrijdnr.:
1318
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Apollo    -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 09:10 uur - Aanwezig: 7:55 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Katwijk, van, Chiara / Hesen, Lynn / Verweijen, Tess
Wedstrijdnr.:
2887
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   H.C.B. '92 2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
2169
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Habo '95 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
DS3
Wedstrijdnr.:
3432
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Bedo 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5798
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Dongen 2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6583
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
2 Dec M.H.V.'81 Jeugd E1 E.H.V. 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 896 Zaal, Poule E-02 Z
2 Dec M.H.V.'81 Heren B1# Heerle 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 4664 Zaal, Poule HB-01 Z
2 Dec DOS '80 M.H.V.'81 Jeugd D1 11:30 12:30 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil / Burgt, Devin van der Wedstrijdnr.: 5965 Zaal, Poule D-03 Z
2 Dec Jupiter '75 MHV'81 2# 15:10 16:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van / Bastiaans, Janske Wedstrijdnr.: 2226 Zaal, Poule D-06 Z
2 Dec M.H.V.'81 Dames B1 Blauw Wit 18:10 18:30 De Looierij, Mill
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 798 Zaal, Poule DB-02 Z
2 Dec M.H.V.'81 Dames 1 Habo '95 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 1318 Zaal, Hoofdklasse
3 Dec Apollo M.H.V.'81 Jeugd E2 7:55 09:10 De Landing
Rijbeurt: Katwijk, van, Chiara / Hesen, Lynn / Verweijen, Tess Wedstrijdnr.: 2887 Zaal, Poule E-05 Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames 3 H.C.B. '92 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 2169 Zaal, Poule DS-05 Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames A1 Habo '95 10:30 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: DS3 Wedstrijdnr.: 3432 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Dec Bedo 2 M.H.V.'81 Heren 1 10:45 12:00 D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5798 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6583 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z