Programma Week 47 (19 t/m 25 Nov 2018)

Blokweergave Tabelweergave
Vlug en Lenig    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 13:45 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
Glanerbrook, Geleen
Scheidsrechter(s):
Mulders, J
Rijbeurt:
Lara Smulders / Bibi van Dijk / Britt meulepas
Wedstrijdnr.:
3887
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
Swift    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga
Wedstrijdnr.:
5542
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bouwcenter Centen HVW 3 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
1133
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Heerle    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
De Omganck
Scheidsrechter(s):
Frishert, J
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3678
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 2   -   Handbal Someren Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 19:30 uur - Aanwezig: 18:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Doelen, D van der
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3968
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Apollo #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 25 November 2018 Aanvang: 09:10 uur - Aanwezig: 7:50 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den
Wedstrijdnr.:
1585
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Blauw Wit # Zondag 25 November 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
543
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Blauw Wit 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 November 2018 Aanvang: 14:45 uur - Aanwezig: 13:25 uur
Hal/Zaal:
Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6979
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   HADES Zondag 25 November 2018 Aanvang: 15:10 uur - Aanwezig: 14:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6058
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
24 Nov Vlug en Lenig M.H.V.'81 Dames C1 11:45 13:45 Glanerbrook, Geleen
Scheidsrechter(s): Mulders, J Rijbeurt: Lara Smulders / Bibi van Dijk / Britt meulepas Wedstrijdnr.: 3887 Zaal, Divisie JD ZO DC
24 Nov Swift M.H.V.'81 Jeugd D1 12:40 14:00 VEKA hal
Rijbeurt: Cas Kerstens / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga Wedstrijdnr.: 5542 Zaal, Poule D-02 Z
24 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 3 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 1133 Zaal, Poule D-07 Z
24 Nov Heerle M.H.V.'81 Dames 1 16:55 19:15 De Omganck
Scheidsrechter(s): Frishert, J Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3678 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
24 Nov M.H.V.'81 Dames 2 Handbal Someren 18:45 19:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Doelen, D van der Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3968 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
25 Nov Apollo # M.H.V.'81 Gemengd C1 7:50 09:10 De Landing
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 1585 Zaal, Poule GC-01 Z
25 Nov M.H.V.'81 Dames B1 Blauw Wit # 13:30 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 543 Zaal, Poule DB-02 Z
25 Nov Blauw Wit 2 M.H.V.'81 Dames 3 13:25 14:45 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6979 Zaal, Poule DS-02 Z
25 Nov M.H.V.'81 Dames A1 HADES 14:25 15:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6058 Zaal, Poule DA-01 Z