Programma Week 47 (20 t/m 26 Nov 2017)

Blokweergave Tabelweergave
E.H.V.    -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Jansen, Jort / Verbeek, Rick
Wedstrijdnr.:
6189
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
MHV'81 2#   -   Apollo Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 15:00 uur - Aanwezig: 14:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
3075
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Lido Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 15:55 uur - Aanwezig: 15:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
3406
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Bouwcenter Centen HVW Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 16:50 uur - Aanwezig: 16:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6579
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
West Brabant Combinatie 2#   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:00 uur
Hal/Zaal:
Munnikenheide College
Rijbeurt:
Bruin, Jelle de / Kremers, Lars / Braks, Harm
Wedstrijdnr.:
5039
Klasse:
Poule HB-01 Z
Bevo HC 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Heuf
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
486
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Bedo/KPJ Beek en Donk    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v.
Wedstrijdnr.:
3413
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Helios'72 #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Pol, Nikki van de / Bergen, Nathalie van
Wedstrijdnr.:
2089
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Lido 2 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 12:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1210
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
HC Zeeland    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6147
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Niobe Zondag 26 November 2017 Aanvang: 16:30 uur - Aanwezig: 15:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4802
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
25 Nov E.H.V. M.H.V.'81 Jeugd E1 11:30 12:45 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Jansen, Jort / Verbeek, Rick Wedstrijdnr.: 6189 Zaal, Poule E-02 Z
25 Nov MHV'81 2# Apollo 14:30 15:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 3075 Zaal, Poule D-06 Z
25 Nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Lido 15:25 15:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 3406 Zaal, Poule D-03 Z
25 Nov M.H.V.'81 Jeugd E2 Bouwcenter Centen HVW 16:20 16:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6579 Zaal, Poule E-05 Z
25 Nov West Brabant Combinatie 2# M.H.V.'81 Heren B1# 17:00 19:00 Munnikenheide College
Rijbeurt: Bruin, Jelle de / Kremers, Lars / Braks, Harm Wedstrijdnr.: 5039 Poule HB-01 Z
25 Nov Bevo HC 2 M.H.V.'81 Dames 1 17:15 19:00 De Heuf
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 486 Zaal, Hoofdklasse
26 Nov Bedo/KPJ Beek en Donk M.H.V.'81 Dames B1 8:45 10:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. Wedstrijdnr.: 3413 Zaal, Poule DB-02 Z
26 Nov Helios'72 # M.H.V.'81 Dames A1 11:00 12:15 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Pol, Nikki van de / Bergen, Nathalie van Wedstrijdnr.: 2089 Zaal, Poule DA-01 Z
26 Nov M.H.V.'81 Dames 3 Lido 2 12:15 12:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1210 Zaal, Poule DS-05 Z
26 Nov HC Zeeland M.H.V.'81 Dames 2 11:05 14:00 Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6147 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
26 Nov M.H.V.'81 Heren 1 Niobe 15:30 16:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4802 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z