Programma Week 46 (13 t/m 19 Nov 2017)

Blokweergave Tabelweergave
Bouwcenter Centen HVW 2   -   MHV'81 2# Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 09:30 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Peters, Lotte / Geurts, Line / Schel, Pleun
Wedstrijdnr.:
1349
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Habo '95 Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
7066
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Bedo Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
425
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
PSV Handbal    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 15:50 uur - Aanwezig: 14:35 uur
Hal/Zaal:
De Tempel, Eindhoven
Rijbeurt:
Siebers, Fenna / Toonen, Eef / Janssen, Luna / Smulders, Lara
Wedstrijdnr.:
5491
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   RED-RAG Tachos/Witte ster Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
7028
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   De Sprint Zaterdag 18 November 2017 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
3: Marianne / Yvonne
Loten:
JD1
Wedstrijdnr.:
574
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Niobe #   -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zondag 19 November 2017 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:45 uur
Hal/Zaal:
De Schop, Asten
Rijbeurt:
Kerstens, Jet / Siebers, Britt
Wedstrijdnr.:
2556
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
Roef 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 19 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
Stokeind, MOERGESTEL
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1739
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   E.M.M./Olympus Zondag 19 November 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
5678
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   H.C.B. '92 # Zondag 19 November 2017 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
6308
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
H.C.G.    -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 19 November 2017 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 13:45 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6045
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
18 Nov Bouwcenter Centen HVW 2 MHV'81 2# 8:45 09:30 De Hoepel
Rijbeurt: Peters, Lotte / Geurts, Line / Schel, Pleun Wedstrijdnr.: 1349 Zaal, Poule D-06 Z
18 Nov M.H.V.'81 Jeugd E1 Habo '95 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 7066 Zaal, Poule E-02 Z
18 Nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Bedo 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 425 Zaal, Poule D-03 Z
18 Nov PSV Handbal M.H.V.'81 Dames C1 14:35 15:50 De Tempel, Eindhoven
Rijbeurt: Siebers, Fenna / Toonen, Eef / Janssen, Luna / Smulders, Lara Wedstrijdnr.: 5491 Zaal, Poule DC-01 Z
18 Nov M.H.V.'81 Dames 2 RED-RAG Tachos/Witte ster 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 7028 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
18 Nov M.H.V.'81 Dames 1 De Sprint 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 3: Marianne / Yvonne Wedstrijdnr.: 574 Zaal, Hoofdklasse
19 Nov Niobe # M.H.V.'81 Jeugd E2 7:45 09:00 De Schop, Asten
Rijbeurt: Kerstens, Jet / Siebers, Britt Wedstrijdnr.: 2556 Zaal, Poule E-05 Z
19 Nov Roef 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:30 11:00 Stokeind, MOERGESTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1739 Zaal, Poule DS-05 Z
19 Nov M.H.V.'81 Heren B1# E.M.M./Olympus 11:15 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 5678 Zaal, Poule HB-01 Z
19 Nov M.H.V.'81 Dames A1 H.C.B. '92 # 12:20 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 6308 Zaal, Poule DA-01 Z
19 Nov H.C.G. M.H.V.'81 Heren 1 13:45 15:30 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6045 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z