Programma Week 45 (06 t/m 12 Nov 2017)

Blokweergave Tabelweergave
Swift 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 11 November 2017 Aanvang: 10:30 uur - Aanwezig: 9:15 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Rijbeurt:
Meulepas, Britt / Klein, Job de / Lith, Renske van
Wedstrijdnr.:
1361
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Acritas # Zaterdag 11 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
2101
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
MHV'81 2#   -   Aristos 2 Zaterdag 11 November 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
2147
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Acritas 2 Zaterdag 11 November 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
1725
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
Habo '95    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 11 November 2017 Aanvang: 14:35 uur - Aanwezig: 13:35 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Kerstens, Pien / Jacobs, Sterre / Hermanussen, Jill / Baltussen, Diede
Wedstrijdnr.:
4508
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   K.P.J. Beek en Donk Zondag 12 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
6944
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   De Sprint 2 Zondag 12 November 2017 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4189
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Dongen 2#   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 12 November 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:15 uur
Hal/Zaal:
De Salamander
Rijbeurt:
Burgt, Mindy van der / Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo
Wedstrijdnr.:
4080
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Cabooter Group/HandbaL Venlo 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 12 November 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
Craneveld, Venlo
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
644
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
EHV/PSV    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 12 November 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
Strijp
Rijbeurt:
Mauga, Ruben / Manders, Ties / Haas, Ruben
Wedstrijdnr.:
1564
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Bouwcenter Centen HVW    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 12 November 2017 Aanvang: 14:55 uur - Aanwezig: 13:55 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
7573
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
E.M.M./Olympus    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 12 November 2017 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 12:25 uur
Hal/Zaal:
Baskenburg, VLISSINGEN
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Sleeuwen, Lotte van / Gerrits, Esmee
Wedstrijdnr.:
3790
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
11 Nov Swift 2 M.H.V.'81 Jeugd D1 9:15 10:30 VEKA hal
Rijbeurt: Meulepas, Britt / Klein, Job de / Lith, Renske van Wedstrijdnr.: 1361 Zaal, Poule D-03 Z
11 Nov M.H.V.'81 Jeugd E1 Acritas # 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 2101 Zaal, Poule E-02 Z
11 Nov MHV'81 2# Aristos 2 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 2147 Zaal, Poule D-06 Z
11 Nov M.H.V.'81 Jeugd E2 Acritas 2 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 1725 Zaal, Poule E-05 Z
11 Nov Habo '95 M.H.V.'81 Dames C1 13:35 14:35 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Kerstens, Pien / Jacobs, Sterre / Hermanussen, Jill / Baltussen, Diede Wedstrijdnr.: 4508 Zaal, Poule DC-01 Z
12 Nov M.H.V.'81 Dames 3 K.P.J. Beek en Donk 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 6944 Zaal, Poule DS-05 Z
12 Nov M.H.V.'81 Heren 1 De Sprint 2 11:30 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4189 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
12 Nov Dongen 2# M.H.V.'81 Dames B1 11:15 13:00 De Salamander
Rijbeurt: Burgt, Mindy van der / Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo Wedstrijdnr.: 4080 Zaal, Poule DB-02 Z
12 Nov Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 M.H.V.'81 Dames 1 12:30 14:00 Craneveld, Venlo
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 644 Zaal, Hoofdklasse
12 Nov EHV/PSV M.H.V.'81 Heren B1# 12:30 14:00 Strijp
Rijbeurt: Mauga, Ruben / Manders, Ties / Haas, Ruben Wedstrijdnr.: 1564 Zaal, Poule HB-01 Z
12 Nov Bouwcenter Centen HVW M.H.V.'81 Dames 2 13:55 14:55 De Hoepel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 7573 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
12 Nov E.M.M./Olympus M.H.V.'81 Dames A1 12:25 15:30 Baskenburg, VLISSINGEN
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Sleeuwen, Lotte van / Gerrits, Esmee Wedstrijdnr.: 3790 Zaal, Poule DA-01 Z