Programma Week 44 (30 Okt t/m 05 Nov 2017)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Tremeg 2# Zaterdag 4 November 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
994
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   RED-RAG/Tachos Zaterdag 4 November 2017 Aanvang: 10:55 uur - Aanwezig: 10:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
7232
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Bergeijk    -   MHV'81 2# Zaterdag 4 November 2017 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt:
Bastiaans, Janske / Nass, Maren / Klomp, Romee
Wedstrijdnr.:
7106
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   E.M.M./Olympus # Zaterdag 4 November 2017 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
1811
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   ESC'90 Zaterdag 4 November 2017 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Oel, G. van
Tijdwaarneming:
1: Erna / Manuela
Loten:
DC1
Wedstrijdnr.:
1254
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
M.H.V.'81 Dames B1   -   Aristos # Zondag 5 November 2017 Aanvang: 12:05 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1410
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zondag 5 November 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Hermsen, Roan / Overbeek, Eva / Verweijen, Dirkje
Wedstrijdnr.:
4816
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   E.S.Z.V. Oktopus Zondag 5 November 2017 Aanvang: 13:20 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Millenaar, P
Tijdwaarneming:
DA1
Wedstrijdnr.:
6138
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Swift 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 5 November 2017 Aanvang: 14:15 uur - Aanwezig: 12:45 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Scheidsrechter(s):
Stroek, T
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2991
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
4 Nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg 2# 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 994 Zaal, Poule D-03 Z
4 Nov M.H.V.'81 Heren B1# RED-RAG/Tachos 10:10 10:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 7232 Zaal, Poule HB-01 Z
4 Nov Bergeijk MHV'81 2# 10:50 12:30 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Bastiaans, Janske / Nass, Maren / Klomp, Romee Wedstrijdnr.: 7106 Zaal, Poule D-06 Z
4 Nov M.H.V.'81 Dames C1 E.M.M./Olympus # 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 1811 Zaal, Poule DC-01 Z
4 Nov M.H.V.'81 Dames 1 ESC'90 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Oel, G. van Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 1254 Zaal, Hoofdklasse
5 Nov M.H.V.'81 Dames B1 Aristos # 10:30 12:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1410 Zaal, Poule DB-02 Z
5 Nov De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd E2 10:45 12:00 De Peelhorst
Rijbeurt: Hermsen, Roan / Overbeek, Eva / Verweijen, Dirkje Wedstrijdnr.: 4816 Zaal, Poule E-05 Z
5 Nov M.H.V.'81 Dames 2 E.S.Z.V. Oktopus 12:35 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Millenaar, P Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 6138 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
5 Nov Swift 2 M.H.V.'81 Heren 1 12:45 14:15 VEKA hal
Scheidsrechter(s): Stroek, T Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2991 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z