M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Handbal Someren # Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
3097
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
E.H.V. 2#   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Bram Vlaar / Rick Verbeek / Gijs Derks
Wedstrijdnr.:
2437
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Habo '95 Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1386
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
PSV Handbal    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 18:00 uur - Aanwezig: 16:40 uur
Hal/Zaal:
De Tempel, Eindhoven
Rijbeurt:
Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Lynn van der Cruijsen
Wedstrijdnr.:
873
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Cabooter Group/Handbal Venlo # Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Plum, A.
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
3732
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   VHC '13 Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Wientjes, G.J.
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
7975
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 3   -   Elshout 2 Zondag 18 November 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
2973
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Habo'95 #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 18 November 2018 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Esmee Gerrits
Wedstrijdnr.:
4525
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Acritas 2 Zondag 18 November 2018 Aanvang: 11:45 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
435
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
RED-RAG/Tachos    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 18 November 2018 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Scheidsrechter(s):
Bohncke, F
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5656
Klasse:
1e Klasse DS-1A Z
Vlug en Lenig    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 13:45 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
Glanerbrook, Geleen
Scheidsrechter(s):
Mulders, J
Rijbeurt:
Lara Smulders / Bibi van Dijk / Britt meulepas
Wedstrijdnr.:
3887
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
Swift    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga
Wedstrijdnr.:
5542
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bouwcenter Centen HVW 3 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
1133
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Heerle    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
De Omganck
Scheidsrechter(s):
Frishert, J
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3678
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 2   -   Handbal Someren Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 19:30 uur - Aanwezig: 18:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Doelen, D van der
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3968
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Apollo #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 25 November 2018 Aanvang: 09:10 uur - Aanwezig: 7:50 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den
Wedstrijdnr.:
1585
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Blauw Wit # Zondag 25 November 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
543
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Blauw Wit 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 November 2018 Aanvang: 14:45 uur - Aanwezig: 13:25 uur
Hal/Zaal:
Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6979
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   HADES Zondag 25 November 2018 Aanvang: 15:10 uur - Aanwezig: 14:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6058
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   De Sprint # Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2054
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Handbal Someren #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:25 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Rijbeurt:
Jill Hermanussen / Maud Verhoeven / Lynn van der Cruijsen
Wedstrijdnr.:
1028
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Jupiter '75 # Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
6528
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Avanti 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 14:15 uur - Aanwezig: 12:55 uur
Hal/Zaal:
Die Heygrave
Rijbeurt:
Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans
Wedstrijdnr.:
1772
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   RED-RAG/Tachos Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Flyers the 1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
1349
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   WPK/Westlandia 2 Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Meulendijks, J
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
7917
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 3   -   Achilles '95 Zondag 2 December 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3691
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Tremeg 2 Zondag 2 December 2018 Aanvang: 11:50 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3147
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
Tremeg    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 2 December 2018 Aanvang: 12:20 uur - Aanwezig: Vervallen uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s):
nvt
Tijdwaarneming:
nvt
Rijbeurt:
nvt / nvt / nvt
Wedstrijdnr.:
3362
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Helios '72    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 2 December 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Scheidsrechter(s):
Peters-konning, L
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4902
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
THW Tijgers #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
't Hazzo
Rijbeurt:
Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith
Wedstrijdnr.:
3651
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Tremeg #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 14:30 uur - Aanwezig: 13:25 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Thim Rovers / Bram Vlaar / Rick Verbeek
Wedstrijdnr.:
5864
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Goodflooring-HMC/HVM    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 20:40 uur - Aanwezig: 18:50 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Scheidsrechter(s):
Michielse, H
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
7229
Klasse:
Hoofdklasse HK DS-D
Olympia'89/DOS'80 HS4   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 8 December 2018 Aanvang: 21:00 uur - Aanwezig: 19:40 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4988
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Olympia'89/DOS'80 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
1491
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Helios '72 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 11:20 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
2765
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3744
Klasse:
Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Helios '72 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 12:35 uur - Aanwezig: 11:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
2716
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Apollo Zondag 9 December 2018 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Keulen, F van
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3390
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
HVM/Goodflooring-HMC    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 14:35 uur - Aanwezig: 13:00 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Scheidsrechter(s):
Smits, R.
Rijbeurt:
Sterre Jacobs / Luna Janssen / Britt Meulepas
Wedstrijdnr.:
1448
Klasse:
Divisie JD ZO DC
H.C.B. '92 #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 15 December 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
De Braken, BOXTEL
Rijbeurt:
Benthe Nabuurs / Jill Hermanussen / Sarina van Heinsberg
Wedstrijdnr.:
5451
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
17 Nov M.H.V.'81 Gemengd C1 Handbal Someren # 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 3097 Zaal, Poule GC-01 Z
17 Nov E.H.V. 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 9:55 11:15 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Bram Vlaar / Rick Verbeek / Gijs Derks Wedstrijdnr.: 2437 Zaal, Poule D-02 Z
17 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Habo '95 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1386 Zaal, Poule D-07 Z
17 Nov PSV Handbal M.H.V.'81 Dames B1 16:40 18:00 De Tempel, Eindhoven
Rijbeurt: Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Lynn van der Cruijsen Wedstrijdnr.: 873 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Nov M.H.V.'81 Dames C1 Cabooter Group/Handbal Venlo # 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Plum, A. Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 3732 Zaal, Divisie JD ZO DC
17 Nov M.H.V.'81 Dames 1 VHC '13 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Wientjes, G.J. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 7975 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
18 Nov M.H.V.'81 Dames 3 Elshout 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2973 Zaal, Poule DS-02 Z
18 Nov Habo'95 # M.H.V.'81 Dames A1 9:55 11:15 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Esmee Gerrits Wedstrijdnr.: 4525 Zaal, Poule DA-01 Z
18 Nov M.H.V.'81 Heren 1 Acritas 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 435 Zaal, Poule HS-04 Z
18 Nov RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Dames 2 11:00 12:50 De Zeine
Scheidsrechter(s): Bohncke, F Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5656 1e Klasse DS-1A Z
24 Nov Vlug en Lenig M.H.V.'81 Dames C1 11:45 13:45 Glanerbrook, Geleen
Scheidsrechter(s): Mulders, J Rijbeurt: Lara Smulders / Bibi van Dijk / Britt meulepas Wedstrijdnr.: 3887 Zaal, Divisie JD ZO DC
24 Nov Swift M.H.V.'81 Jeugd D1 12:40 14:00 VEKA hal
Rijbeurt: Cas Kerstens / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga Wedstrijdnr.: 5542 Zaal, Poule D-02 Z
24 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 3 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 1133 Zaal, Poule D-07 Z
24 Nov Heerle M.H.V.'81 Dames 1 16:55 19:15 De Omganck
Scheidsrechter(s): Frishert, J Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3678 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
24 Nov M.H.V.'81 Dames 2 Handbal Someren 18:45 19:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Doelen, D van der Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3968 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
25 Nov Apollo # M.H.V.'81 Gemengd C1 7:50 09:10 De Landing
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 1585 Zaal, Poule GC-01 Z
25 Nov M.H.V.'81 Dames B1 Blauw Wit # 13:30 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 543 Zaal, Poule DB-02 Z
25 Nov Blauw Wit 2 M.H.V.'81 Dames 3 13:25 14:45 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6979 Zaal, Poule DS-02 Z
25 Nov M.H.V.'81 Dames A1 HADES 14:25 15:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6058 Zaal, Poule DA-01 Z
1 Dec M.H.V.'81 Gemengd C1 De Sprint # 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2054 Zaal, Poule GC-01 Z
1 Dec Handbal Someren # M.H.V.'81 Dames B1 8:25 10:00 De Postel, Someren
Rijbeurt: Jill Hermanussen / Maud Verhoeven / Lynn van der Cruijsen Wedstrijdnr.: 1028 Zaal, Poule DB-02 Z
1 Dec M.H.V.'81 Jeugd D1 Jupiter '75 # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6528 Zaal, Poule D-02 Z
1 Dec Avanti 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 12:55 14:15 Die Heygrave
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 1772 Zaal, Poule D-07 Z
1 Dec M.H.V.'81 Dames C1 RED-RAG/Tachos 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Flyers the 1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 1349 Zaal, Divisie JD ZO DC
1 Dec M.H.V.'81 Dames 1 WPK/Westlandia 2 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Meulendijks, J Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 7917 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
2 Dec M.H.V.'81 Dames 3 Achilles '95 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3691 Zaal, Poule DS-02 Z
2 Dec M.H.V.'81 Heren 1 Tremeg 2 11:05 11:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3147 Zaal, Poule HS-04 Z
2 Dec Tremeg M.H.V.'81 Dames A1 Vervallen 12:20 Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s): nvt Tijdwaarneming: nvt Rijbeurt: nvt / nvt / nvt Wedstrijdnr.: 3362 Zaal, Poule DA-01 Z
2 Dec Helios '72 M.H.V.'81 Dames 2 12:40 14:00 De Stigt, Uden
Scheidsrechter(s): Peters-konning, L Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4902 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
8 Dec THW Tijgers # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:30 11:00 't Hazzo
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 3651 Zaal, Poule GC-01 Z
8 Dec Tremeg # M.H.V.'81 Jeugd D1 13:25 14:30 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Thim Rovers / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5864 Zaal, Poule D-02 Z
8 Dec Goodflooring-HMC/HVM M.H.V.'81 Dames 1 18:50 20:40 Dongemond
Scheidsrechter(s): Michielse, H Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 7229 Hoofdklasse HK DS-D
8 Dec Olympia'89/DOS'80 HS4 M.H.V.'81 Heren 1 19:40 21:00 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4988 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Dec M.H.V.'81 Jeugd D2 Olympia'89/DOS'80 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 1491 Zaal, Poule D-07 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames B1 Helios '72 10:50 11:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2765 Zaal, Poule DB-02 Z
9 Dec Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3 M.H.V.'81 Dames 3 10:35 12:10 Dongemond
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3744 Poule DS-02 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames A1 Helios '72 11:50 12:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 2716 Zaal, Poule DA-01 Z
9 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Apollo 13:15 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Keulen, F van Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3390 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
9 Dec HVM/Goodflooring-HMC M.H.V.'81 Dames C1 13:00 14:35 Dongemond
Scheidsrechter(s): Smits, R. Rijbeurt: Sterre Jacobs / Luna Janssen / Britt Meulepas Wedstrijdnr.: 1448 Divisie JD ZO DC
15 Dec H.C.B. '92 # M.H.V.'81 Dames B1 10:40 12:00 De Braken, BOXTEL
Rijbeurt: Benthe Nabuurs / Jill Hermanussen / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 5451 Zaal, Poule DB-02 Z
16 Dec Apollo M.H.V.'81 Dames A1 7:35 09:10 De Landing
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Carly De Hoog / Carmen van de Pol Wedstrijdnr.: 3805 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Dec M.H.V.'81 Dames 3 Roef 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 5736 Zaal, Poule DS-02 Z
16 Dec M.H.V.'81 Heren 1 Bouwcenter Centen HVW 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 483 Zaal, Poule HS-04 Z
16 Dec The Flyers 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 10:55 12:00 Arcus Sportcentrum
Rijbeurt: Lynn Hesen / Maren Nass / Floor van Schipstal Wedstrijdnr.: 730 Zaal, Poule D-07 Z
16 Dec M.H.V.'81 Jeugd D1 De Sprint # 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 2250 Zaal, Poule D-02 Z
16 Dec Elshout M.H.V.'81 Dames 2 11:55 13:30 Dillenburcht
Scheidsrechter(s): Braspenning, J Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3508 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
5 Jan Helios '72 M.H.V.'81 Jeugd D2 7:55 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 6117 Zaal, Poule D-07 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames C1 E.H.V. 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Willemsen, P. Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 4075 Zaal, Divisie JD ZO DC
5 Jan Aristos # M.H.V.'81 Jeugd D1 17:40 19:00 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jort Jansen / Cas Kerstens / Gijs Derks Wedstrijdnr.: 2325 Zaal, Poule D-02 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Internos 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Willemsen, R. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 6874 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
6 Jan Jupiter '75 2# M.H.V.'81 Gemengd C1 11:20 12:55 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats Wedstrijdnr.: 5873 Zaal, Poule GC-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Dames 3 H.V.M. 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 4741 Zaal, Poule DS-02 Z
6 Jan Bedo M.H.V.'81 Dames A1 9:25 11:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Nikki van de Pol Wedstrijdnr.: 4507 Zaal, Poule DA-01 Z
6 Jan Manual 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:35 11:10 De Wetteling
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3182 Zaal, Poule HS-04 Z
6 Jan United Breda 2 M.H.V.'81 Dames 2 10:20 12:25 Haagse Beemden, BREDA
Scheidsrechter(s): Sanden, H van der Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1768 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
6 Jan Elshout M.H.V.'81 Dames B1 11:05 12:25 Dillenburcht
Rijbeurt: Indy van Haren / Bo Bussemaker / Mindy van der Burgt Wedstrijdnr.: 7081 Zaal, Poule DB-02 Z
12 Jan Handbal Someren # M.H.V.'81 Gemengd C1 12:55 14:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 2653 Zaal, Poule GC-01 Z
12 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Blerick # 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4706 Zaal, Divisie JD ZO DC
12 Jan M.H.V.'81 Dames 1 SC Twist 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 3143 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
13 Jan Acritas M.H.V.'81 Jeugd D1 9:55 11:00 't Zand
Rijbeurt: Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga / Thim Rovers Wedstrijdnr.: 2915 Zaal, Poule D-02 Z
13 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 2 10:45 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2544 Zaal, Poule D-07 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames 2 Bouwcenter Centen HVW 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6161 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
13 Jan Habo '95 3 M.H.V.'81 Dames 3 12:10 13:15 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3533 Zaal, Poule DS-02 Z
13 Jan M.H.V.'81 Heren 1 BSAC 2 13:15 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 534 Zaal, Poule HS-04 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Groesbeeks Glorie 14:30 15:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 287 Zaal, Poule DA-01 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames B1 DOS'80/Olympia'89 16:00 16:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5537 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Gemengd C1 Apollo # 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2795 Zaal, Poule GC-01 Z
19 Jan Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 9:25 10:45 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4836 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Noav 17:00 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2932 Zaal, Divisie JD ZO DC
19 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Houten 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 5603 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
19 Jan M.H.V.'81 Dames 2 O.H.C. '01 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 5268 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 2# 10:40 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6570 Zaal, Poule D-02 Z
20 Jan M.H.V.'81 Dames 3 DOS'80/Olympia'89 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 836 Zaal, Poule DS-02 Z
20 Jan Acritas 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:45 11:05 't Zand
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 843 Zaal, Poule HS-04 Z
20 Jan Achilles '95 # M.H.V.'81 Dames A1 15:05 16:40 Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs Wedstrijdnr.: 7090 Zaal, Poule DA-01 Z
26 Jan ESC'90 M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:50 Merode
Rijbeurt: Eef Toonen / Anke Selten / Lara Smulders / Elke van Haren Wedstrijdnr.: 3084 Zaal, Divisie JD ZO DC
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6140 Zaal, Poule D-02 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bedo 13:20 13:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2966 Zaal, Poule D-07 Z
26 Jan Verburch M.H.V.'81 Dames 1 17:25 20:00 J.v.d.Valkhal
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4838 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
26 Jan Bergeijk M.H.V.'81 Dames 2 18:15 20:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1907 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
27 Jan De Sprint # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:05 10:30 De Peelhorst
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 4964 Zaal, Poule GC-01 Z
27 Jan United Breda 3 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:20 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4971 Zaal, Poule DS-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Swift # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5912 Zaal, Poule DB-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Bergeijk 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 4346 Zaal, Poule DA-01 Z
2 Feb Bevo HC M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:30 De Heuf
Rijbeurt: Eef Toonen / Diede Baltussen / Bibi van Dijk Wedstrijdnr.: 1947 Zaal, Divisie JD ZO DC
3 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 THW Tijgers # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6621 Zaal, Poule GC-01 Z
3 Feb Jupiter '75 # M.H.V.'81 Jeugd D1 8:05 09:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5757 Zaal, Poule D-02 Z
3 Feb Groesbeeks Glorie 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:55 10:00 Heuvelland
Rijbeurt: Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 4093 Zaal, Poule D-07 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Habo '95 11:05 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6494 Zaal, Poule DB-02 Z
3 Feb Hellas M.H.V.'81 Dames 1 9:25 12:00 Hellashal, Den Haag
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5304 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
3 Feb M.H.V.'81 Dames A1 DHC Overpelt VZW (B) 12:05 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6483 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 13:30 14:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6014 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb RED-RAG/Tachos DS4 M.H.V.'81 Dames 3 14:40 16:15 De Zeine
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3993 Poule DS-02 Z
3 Feb Tremeg 2 M.H.V.'81 Heren 1 16:30 17:50 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1807 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Jupiter '75 2# 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4549 Zaal, Poule GC-01 Z
9 Feb HV Bommelerwaard # M.H.V.'81 Jeugd D2 8:10 09:30 De Ring
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers Wedstrijdnr.: 9401 Zaal, Poule D-07 Z
9 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1989 Zaal, Poule D-02 Z
9 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Internos 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 7305 Zaal, Divisie JD ZO DC
9 Feb M.H.V.'81 Dames 1 Habo '95 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 8066 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
10 Feb M.H.V.'81 Dames 3 White Demons 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6491 Zaal, Poule DS-02 Z
10 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Olympia'89/DOS'80 HS4 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2592 Zaal, Poule HS-04 Z
10 Feb Bergeijk M.H.V.'81 Dames B1 10:15 12:00 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Marlies Laurenssen Wedstrijdnr.: 4867 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Feb H.C.G. M.H.V.'81 Dames A1 11:10 13:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt Jacobs / Carmen van de Pol Wedstrijdnr.: 334 Zaal, Poule DA-01 Z
10 Feb Software Society/Avanti M.H.V.'81 Dames 2 13:45 15:20 Dillenburcht
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6386 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z