Programma Week 43 (23 t/m 29 Okt 2017)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Aristos # Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
1828
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
E.H.V.    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 11:50 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke
Wedstrijdnr.:
2268
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
MHV'81 2#   -   PSV Handbal Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
2999
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
Tremeg #   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 11:55 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Siebers, Fenna / Smulders, Lara / Cruijsen, Lynn van der / Haren, Elke v.
Wedstrijdnr.:
1499
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Bergeijk 2 Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
5332
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.I.C. 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 16:45 uur
Hal/Zaal:
Marsana
Scheidsrechter(s):
Nüsser, J
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
390
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
DOS'80/Olympia'89    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zaterdag 28 Oktober 2017 Aanvang: 19:45 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Sleeuwen, Lotte van / Gerrits, Esmee
Wedstrijdnr.:
2600
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Groesbeeks Glorie 3 Zondag 29 Oktober 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
3940
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
West Brabant Combinatie 3#   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 29 Oktober 2017 Aanvang: 11:40 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt:
Janssen, Niels / Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van
Wedstrijdnr.:
8870
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Elshout    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 29 Oktober 2017 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Scheidsrechter(s):
Oorschot, A van
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5545
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Helios '72 Zondag 29 Oktober 2017 Aanvang: 12:20 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Weijer, W van de
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6730
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
28 Okt M.H.V.'81 Jeugd E1 Aristos # 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 1828 Zaal, Poule E-02 Z
28 Okt E.H.V. M.H.V.'81 Jeugd D1 10:35 11:50 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke Wedstrijdnr.: 2268 Zaal, Poule D-03 Z
28 Okt MHV'81 2# PSV Handbal 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 2999 Zaal, Poule D-06 Z
28 Okt Tremeg # M.H.V.'81 Dames C1 11:55 12:55 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Siebers, Fenna / Smulders, Lara / Cruijsen, Lynn van der / Haren, Elke v. Wedstrijdnr.: 1499 Zaal, Poule DC-01 Z
28 Okt M.H.V.'81 Jeugd E2 Bergeijk 2 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 5332 Zaal, Poule E-05 Z
28 Okt M.I.C. 2 M.H.V.'81 Dames 1 16:45 19:00 Marsana
Scheidsrechter(s): Nüsser, J Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 390 Zaal, Hoofdklasse
28 Okt DOS'80/Olympia'89 M.H.V.'81 Dames A1 18:30 19:45 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Sleeuwen, Lotte van / Gerrits, Esmee Wedstrijdnr.: 2600 Zaal, Poule DA-01 Z
29 Okt M.H.V.'81 Dames 3 Groesbeeks Glorie 3 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 3940 Zaal, Poule DS-05 Z
29 Okt West Brabant Combinatie 3# M.H.V.'81 Heren B1# 9:40 11:40 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Janssen, Niels / Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van Wedstrijdnr.: 8870 Zaal, Poule HB-01 Z
29 Okt Elshout M.H.V.'81 Dames 2 10:40 12:10 Dillenburcht
Scheidsrechter(s): Oorschot, A van Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5545 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
29 Okt M.H.V.'81 Heren 1 Helios '72 11:35 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Weijer, W van de Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6730 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z