Programma Week 43 (22 t/m 28 Okt 2018)

Blokweergave Tabelweergave
Bedo    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Maren Nass / Floor van Schipstal
Wedstrijdnr.:
3990
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Bergeijk    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
De Stap
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Carly De Hoog
Wedstrijdnr.:
7016
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   ESC'90 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 17:15 uur - Aanwezig: 16:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
6920
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
Swift #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 17:45 uur - Aanwezig: 16:25 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Rijbeurt:
Benthe Nabuurs / Maud Verhoeven / Lynn van der Cruijsen
Wedstrijdnr.:
277
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Bergeijk Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
7146
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Bouwcenter Centen HVW 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 20:10 uur - Aanwezig: 19:05 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1494
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Verburch Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
1896
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 28 Oktober 2018 Aanvang: 11:40 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith
Wedstrijdnr.:
4699
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   United Breda 3 Zondag 28 Oktober 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
2155
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 28 Oktober 2018 Aanvang: 10:50 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Jelmer Mauga / Thim Rovers
Wedstrijdnr.:
942
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
27 Okt Bedo M.H.V.'81 Jeugd D2 9:55 11:00 D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt: Jet Kerstens / Maren Nass / Floor van Schipstal Wedstrijdnr.: 3990 Zaal, Poule D-07 Z
27 Okt Bergeijk M.H.V.'81 Dames A1 9:00 11:00 De Stap
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Carly De Hoog Wedstrijdnr.: 7016 Zaal, Poule DA-01 Z
27 Okt M.H.V.'81 Dames C1 ESC'90 16:45 17:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6920 Zaal, Divisie JD ZO DC
27 Okt Swift # M.H.V.'81 Dames B1 16:25 17:45 VEKA hal
Rijbeurt: Benthe Nabuurs / Maud Verhoeven / Lynn van der Cruijsen Wedstrijdnr.: 277 Zaal, Poule DB-02 Z
27 Okt M.H.V.'81 Dames 2 Bergeijk 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 7146 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
27 Okt Bouwcenter Centen HVW 2 M.H.V.'81 Heren 1 19:05 20:10 De Hoepel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1494 Zaal, Poule HS-04 Z
27 Okt M.H.V.'81 Dames 1 Verburch 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 1896 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
28 Okt De Sprint # M.H.V.'81 Gemengd C1 10:15 11:40 De Peelhorst
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 4699 Zaal, Poule GC-01 Z
28 Okt M.H.V.'81 Dames 3 United Breda 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2155 Zaal, Poule DS-02 Z
28 Okt De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd D1 9:25 10:50 De Peelhorst
Rijbeurt: Cas Kerstens / Jelmer Mauga / Thim Rovers Wedstrijdnr.: 942 Zaal, Poule D-02 Z