Programma Week 41 (08 t/m 14 Okt 2018)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Apollo Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
886
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Tremeg # Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
656
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Noav    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 16:30 uur - Aanwezig: 14:40 uur
Hal/Zaal:
Reinoudhal, Susteren
Scheidsrechter(s):
Vleeshouwers, H.
Rijbeurt:
Luna Janssen / Britt Meulepas / Anke Selten
Wedstrijdnr.:
8253
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
DOS'80/Olympia'89 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:55 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6098
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
O.H.C. '01    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 19:30 uur - Aanwezig: 17:40 uur
Hal/Zaal:
Oosterheide, OOSTERHOUT NB
Scheidsrechter(s):
Kilsdonk, H
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5457
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Houten    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 13 Oktober 2018 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
Sporthal The Dome
Scheidsrechter(s):
Jordense, M.L.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6255
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames B1   -   Aristos # Zondag 14 Oktober 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
3982
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Achilles '95 # Zondag 14 Oktober 2018 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
4907
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Olympia'89/DOS'80 HS4 Zondag 14 Oktober 2018 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
6606
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
13 Okt M.H.V.'81 Gemengd C1 Apollo 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 886 Zaal, Poule GC-01 Z
13 Okt M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 656 Zaal, Poule D-02 Z
13 Okt Noav M.H.V.'81 Dames C1 14:40 16:30 Reinoudhal, Susteren
Scheidsrechter(s): Vleeshouwers, H. Rijbeurt: Luna Janssen / Britt Meulepas / Anke Selten Wedstrijdnr.: 8253 Zaal, Divisie JD ZO DC
13 Okt DOS'80/Olympia'89 3 M.H.V.'81 Dames 3 17:55 19:00 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6098 Zaal, Poule DS-02 Z
13 Okt O.H.C. '01 M.H.V.'81 Dames 2 17:40 19:30 Oosterheide, OOSTERHOUT NB
Scheidsrechter(s): Kilsdonk, H Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5457 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
13 Okt Houten M.H.V.'81 Dames 1 18:30 20:30 Sporthal The Dome
Scheidsrechter(s): Jordense, M.L. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6255 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
14 Okt M.H.V.'81 Dames B1 Aristos # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 3982 Zaal, Poule DB-02 Z
14 Okt M.H.V.'81 Dames A1 Achilles '95 # 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 4907 Zaal, Poule DA-01 Z
14 Okt M.H.V.'81 Heren 1 Olympia'89/DOS'80 HS4 12:10 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6606 Zaal, Poule HS-04 Z