M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Apollo # Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2795
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   HV Bommelerwaard # Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
9411
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Aristos #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg
Wedstrijdnr.:
4836
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Noav Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 17:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Merkx, R.
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2932
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   Houten Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Remmerswaal, J.P.
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
5603
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 2   -   O.H.C. '01 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Leuvert, S van de
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
5268
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   E.H.V. 2# Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
6570
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   DOS'80/Olympia'89 3 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
836
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Acritas 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 11:05 uur - Aanwezig: 9:45 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
843
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
Achilles '95 #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 16:40 uur - Aanwezig: 15:05 uur
Hal/Zaal:
Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs
Wedstrijdnr.:
7090
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
ESC'90    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
Merode
Scheidsrechter(s):
Vleeshouwers, H.
Rijbeurt:
Eef Toonen / Anke Selten / Lara Smulders / Elke van Haren
Wedstrijdnr.:
3084
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
6140
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bedo Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 13:50 uur - Aanwezig: 13:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2966
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Verburch    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 17:25 uur
Hal/Zaal:
J.v.d.Valkhal
Scheidsrechter(s):
Buchner, J.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4838
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Bergeijk    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 20:15 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s):
Millenaar, P
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1907
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Saturnus 2 Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Wedstrijdnr.:
10404
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:30 uur - Aanwezig: 9:05 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith
Wedstrijdnr.:
4964
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
United Breda 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:20 uur - Aanwezig: 8:30 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4971
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Swift # Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
5912
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Bergeijk Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
4346
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Bevo HC    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 2 Februari 2019 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
De Heuf
Scheidsrechter(s):
Bennenbroek, L
Rijbeurt:
Eef Toonen / Diede Baltussen / Bibi van Dijk
Wedstrijdnr.:
1947
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   THW Tijgers # Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6621
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Jupiter '75 #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 09:40 uur - Aanwezig: 8:05 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek
Wedstrijdnr.:
5757
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Groesbeeks Glorie 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:55 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen
Wedstrijdnr.:
4093
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Habo '95 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
6494
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Hellas    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
Hellashal, Den Haag
Scheidsrechter(s):
Moel, J. de
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5304
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames A1   -   DHC Overpelt VZW (B) Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 12:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6483
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Dongen 2 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 14:15 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Keulen, F van
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
6014
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
RED-RAG/Tachos DS4   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 16:15 uur - Aanwezig: 14:40 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3993
Klasse:
Poule DS-02 Z
Tremeg 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 17:50 uur - Aanwezig: 16:30 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1807
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Jupiter '75 2# Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
4549
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
HV Bommelerwaard #   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 09:30 uur - Aanwezig: 8:10 uur
Hal/Zaal:
De Ring
Rijbeurt:
Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers
Wedstrijdnr.:
9401
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Tremeg # Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1989
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Internos Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Willemsen, P.
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
7305
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   Habo '95 Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Willemsen, R.
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
8066
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 3   -   White Demons 2 Zondag 10 Februari 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
6491
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Olympia'89/DOS'80 HS4 Zondag 10 Februari 2019 Aanvang: 11:45 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
2592
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
Bergeijk    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 10 Februari 2019 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt:
Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Marlies Laurenssen
Wedstrijdnr.:
4867
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
H.C.G.    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 10 Februari 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:10 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Britt Jacobs / Carmen van de Pol
Wedstrijdnr.:
334
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Software Society/Avanti    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 10 Februari 2019 Aanvang: 15:20 uur - Aanwezig: 13:45 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Scheidsrechter(s):
Romein-Boosten, M
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6386
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Handbal Someren # Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 16:45 uur - Aanwezig: 16:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
5212
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Habo '95    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 10:55 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans
Wedstrijdnr.:
6155
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Cabooter Group/Handbal Venlo #   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 16:10 uur
Hal/Zaal:
Craneveld, Venlo
Scheidsrechter(s):
Geluk, A.
Rijbeurt:
Bibi van Dijk / Elke v. Haren / Sterre Jacobs / Pien Kerstens
Wedstrijdnr.:
5073
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames B1   -   PSV Handbal Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 17:45 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
4310
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Habo'95 # Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6464
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Bouwcenter Centen HVW 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 20:10 uur - Aanwezig: 19:05 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
700
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   RED-RAG/Tachos Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Vrande, H van der
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
3388
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 10:50 uur - Aanwezig: Vervallen uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Scheidsrechter(s):
Vervallen
Tijdwaarneming:
Vervallen
Rijbeurt:
Vervallen
Loten:
Vervallen
Wedstrijdnr.:
5614
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Elshout 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2939
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
VHC '13    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 16:25 uur - Aanwezig: 14:35 uur
Hal/Zaal:
Amundsenhal, Valkenswaard
Scheidsrechter(s):
Maas, R
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5514
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
19 Jan M.H.V.'81 Gemengd C1 Apollo # 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2795 Zaal, Poule GC-01 Z
19 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 HV Bommelerwaard # 9:00 09:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 9411 Zaal, Poule D-07 Z
19 Jan Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 9:25 10:45 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4836 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Noav 17:00 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Merkx, R. Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2932 Zaal, Divisie JD ZO DC
19 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Houten 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Remmerswaal, J.P. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 5603 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
19 Jan M.H.V.'81 Dames 2 O.H.C. '01 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Leuvert, S van de Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 5268 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 2# 10:40 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6570 Zaal, Poule D-02 Z
20 Jan M.H.V.'81 Dames 3 DOS'80/Olympia'89 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 836 Zaal, Poule DS-02 Z
20 Jan Acritas 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:45 11:05 't Zand
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 843 Zaal, Poule HS-04 Z
20 Jan Achilles '95 # M.H.V.'81 Dames A1 15:05 16:40 Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs Wedstrijdnr.: 7090 Zaal, Poule DA-01 Z
26 Jan ESC'90 M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:50 Merode
Scheidsrechter(s): Vleeshouwers, H. Rijbeurt: Eef Toonen / Anke Selten / Lara Smulders / Elke van Haren Wedstrijdnr.: 3084 Zaal, Divisie JD ZO DC
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6140 Zaal, Poule D-02 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bedo 13:20 13:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2966 Zaal, Poule D-07 Z
26 Jan Verburch M.H.V.'81 Dames 1 17:25 20:00 J.v.d.Valkhal
Scheidsrechter(s): Buchner, J. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4838 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
26 Jan Bergeijk M.H.V.'81 Dames 2 18:15 20:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s): Millenaar, P Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1907 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
27 Jan M.H.V.'81 Heren 1 Saturnus 2 13:00 De Looierij, Mill
Wedstrijdnr.: 10404 Zaal, Poule HS-04 Z
27 Jan De Sprint # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:05 10:30 De Peelhorst
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 4964 Zaal, Poule GC-01 Z
27 Jan United Breda 3 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:20 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4971 Zaal, Poule DS-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Swift # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5912 Zaal, Poule DB-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Bergeijk 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 4346 Zaal, Poule DA-01 Z
2 Feb Bevo HC M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:30 De Heuf
Scheidsrechter(s): Bennenbroek, L Rijbeurt: Eef Toonen / Diede Baltussen / Bibi van Dijk Wedstrijdnr.: 1947 Zaal, Divisie JD ZO DC
3 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 THW Tijgers # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6621 Zaal, Poule GC-01 Z
3 Feb Jupiter '75 # M.H.V.'81 Jeugd D1 8:05 09:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5757 Zaal, Poule D-02 Z
3 Feb Groesbeeks Glorie 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:55 10:00 Heuvelland
Rijbeurt: Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 4093 Zaal, Poule D-07 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Habo '95 11:05 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6494 Zaal, Poule DB-02 Z
3 Feb Hellas M.H.V.'81 Dames 1 9:25 12:00 Hellashal, Den Haag
Scheidsrechter(s): Moel, J. de Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5304 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
3 Feb M.H.V.'81 Dames A1 DHC Overpelt VZW (B) 12:05 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6483 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 13:30 14:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Keulen, F van Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6014 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb RED-RAG/Tachos DS4 M.H.V.'81 Dames 3 14:40 16:15 De Zeine
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3993 Poule DS-02 Z
3 Feb Tremeg 2 M.H.V.'81 Heren 1 16:30 17:50 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1807 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Jupiter '75 2# 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4549 Zaal, Poule GC-01 Z
9 Feb HV Bommelerwaard # M.H.V.'81 Jeugd D2 8:10 09:30 De Ring
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers Wedstrijdnr.: 9401 Zaal, Poule D-07 Z
9 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1989 Zaal, Poule D-02 Z
9 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Internos 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Willemsen, P. Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 7305 Zaal, Divisie JD ZO DC
9 Feb M.H.V.'81 Dames 1 Habo '95 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Willemsen, R. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 8066 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
10 Feb M.H.V.'81 Dames 3 White Demons 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6491 Zaal, Poule DS-02 Z
10 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Olympia'89/DOS'80 HS4 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2592 Zaal, Poule HS-04 Z
10 Feb Bergeijk M.H.V.'81 Dames B1 10:15 12:00 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Marlies Laurenssen Wedstrijdnr.: 4867 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Feb H.C.G. M.H.V.'81 Dames A1 11:10 13:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt Jacobs / Carmen van de Pol Wedstrijdnr.: 334 Zaal, Poule DA-01 Z
10 Feb Software Society/Avanti M.H.V.'81 Dames 2 13:45 15:20 Dillenburcht
Scheidsrechter(s): Romein-Boosten, M Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6386 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
16 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Handbal Someren # 16:15 16:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 5212 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Feb Habo '95 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:50 10:55 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 6155 Zaal, Poule D-07 Z
16 Feb Cabooter Group/Handbal Venlo # M.H.V.'81 Dames C1 16:10 17:30 Craneveld, Venlo
Scheidsrechter(s): Geluk, A. Rijbeurt: Bibi van Dijk / Elke v. Haren / Sterre Jacobs / Pien Kerstens Wedstrijdnr.: 5073 Zaal, Divisie JD ZO DC
16 Feb M.H.V.'81 Dames B1 PSV Handbal 17:15 17:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 4310 Zaal, Poule DB-02 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames A1 Habo'95 # 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6464 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Feb Bouwcenter Centen HVW 2 M.H.V.'81 Heren 1 19:05 20:10 De Hoepel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 700 Zaal, Poule HS-04 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames 2 RED-RAG/Tachos 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Vrande, H van der Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3388 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Feb De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd D1 Vervallen 10:50 De Peelhorst
Scheidsrechter(s): Vervallen Tijdwaarneming: Vervallen Rijbeurt: Vervallen Wedstrijdnr.: 5614 Zaal, Poule D-02 Z
17 Feb Elshout 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:40 11:00 Dillenburcht
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2939 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Feb VHC '13 M.H.V.'81 Dames 1 14:35 16:25 Amundsenhal, Valkenswaard
Scheidsrechter(s): Maas, R Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5514 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
23 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Aristos # 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 3984 Zaal, Poule D-02 Z
23 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Vlug en Lenig 13:40 14:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 5992 Zaal, Divisie JD ZO DC
23 Feb HADES M.H.V.'81 Dames A1 16:00 18:00 De Posthoorn (B)
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Esmee Gerrits Wedstrijdnr.: 2438 Zaal, Poule DA-01 Z
24 Feb Apollo # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:25 10:45 De Landing
Rijbeurt: Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats Wedstrijdnr.: 399 Zaal, Poule GC-01 Z
24 Feb M.H.V.'81 Dames 3 Blauw Wit 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3852 Zaal, Poule DS-02 Z
24 Feb Bouwcenter Centen HVW 3 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:55 10:45 De Hoepel
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 5336 Zaal, Poule D-07 Z
24 Feb Blauw Wit # M.H.V.'81 Dames B1 9:30 10:50 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Benthe Nabuurs / Maud Verhoeven / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4084 Zaal, Poule DB-02 Z
24 Feb Handbal Someren M.H.V.'81 Dames 2 9:40 11:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5462 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
24 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Manual 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 1446 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Maa H.V.M. M.H.V.'81 Dames 3 Vervallen 18:30 Amerhal, MADE
Scheidsrechter(s): Vervallen Tijdwaarneming: Vervallen Rijbeurt: Vervallen Wedstrijdnr.: 1415 Zaal, Poule DS-02 Z
9 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Heerle 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 2025 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
16 Maa M.H.V.'81 Gemengd C1 De Sprint # 9:50 10:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2359 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D1 Acritas 10:55 11:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 427 Zaal, Poule D-02 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D2 Avanti 2 11:50 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 1400 Zaal, Poule D-07 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames A1 Tremeg Vervallen 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): nvt Tijdwaarneming: nvt Rijbeurt: nvt / mvt / nvt Wedstrijdnr.: 6772 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames 2 Helios '72 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 1658 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Maa RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Dames C1 7:40 09:15 De Zeine
Rijbeurt: Luna Janssen / Anke Selten / Nicolle Nijenhuis Wedstrijdnr.: 3154 Divisie JD ZO DC
17 Maa M.H.V.'81 Dames B1 Handbal Someren # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1161 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Maa WPK/Westlandia 2 M.H.V.'81 Dames 1 9:00 11:35 De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1936 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
17 Maa Achilles '95 M.H.V.'81 Dames 3 12:10 13:30 De Heiberg
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 33 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Maa BSAC 2 M.H.V.'81 Heren 1 12:45 14:20 d'n Adelaer
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 229 Zaal, Poule HS-04 Z
23 Maa THW Tijgers # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:30 11:00 't Hazzo
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Job de Klein / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 4251 Zaal, Poule GC-01 Z
23 Maa E.H.V. 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 9:05 10:25 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Jort Jansen / Thim Rovers / Bram Vlaar Wedstrijdnr.: 2595 Zaal, Poule D-02 Z
23 Maa Helios '72 M.H.V.'81 Dames B1 9:55 14:00 De Wervel, VOLKEL
Rijbeurt: Sandy Ren / Mindy van der Burgt / Marlies Laurenssen Wedstrijdnr.: 974 Zaal, Poule DB-02 Z
23 Maa Olympia'89/DOS'80 M.H.V.'81 Jeugd D2 16:55 18:00 Mondriaanhal, Oss
Rijbeurt: Lynn Hesen / Janske Bastiaans / Giede Verweyen Wedstrijdnr.: 2466 Zaal, Poule D-07 Z
23 Maa M.H.V.'81 Dames C1 HVM/Goodflooring-HMC 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 1927 Zaal, Divisie JD ZO DC
23 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Goodflooring-HMC/HVM 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 3128 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
24 Maa M.H.V.'81 Dames 3 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2500 Zaal, Poule DS-02 Z
24 Maa Helios '72 M.H.V.'81 Dames A1 9:40 11:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Lotte van Sleeuwen Wedstrijdnr.: 5494 Zaal, Poule DA-01 Z
24 Maa M.H.V.'81 Heren 1 Acritas 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Wedstrijdnr.: 5234 Zaal, Poule HS-04 Z
24 Maa Apollo M.H.V.'81 Dames 2 11:35 13:10 De Landing
Wedstrijdnr.: 6078 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
30 Maa BSAC 2 M.H.V.'81 Heren 1 18:55 20:30 d'n Adelaer
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 69 Zaal, Poule HS-04 Z
6 Apr Roef M.H.V.'81 Dames 3 17:55 19:30 Stokeind, MOERGESTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4311 Zaal, Poule DS-02 Z
7 Apr M.H.V.'81 Dames B1 H.C.B. '92 # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 3841 Zaal, Poule DB-02 Z
7 Apr M.H.V.'81 Dames A1 Apollo 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 4757 Zaal, Poule DA-01 Z
7 Apr M.H.V.'81 Jeugd D2 The Flyers 2 12:20 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6592 Zaal, Poule D-07 Z
7 Apr M.H.V.'81 Dames 2 Elshout 13:15 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 7104 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z