Programma Week 4 (21 t/m 27 Jan 2019)

Blokweergave Tabelweergave
ESC'90    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
Merode
Rijbeurt:
Pien Kerstens / Anke Selten / Lara Smulders
Wedstrijdnr.:
3084
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
6140
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bedo Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 13:50 uur - Aanwezig: 13:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2966
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Verburch    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 17:25 uur
Hal/Zaal:
J.v.d.Valkhal
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4838
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Bergeijk    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 20:15 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1907
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:30 uur - Aanwezig: 9:05 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith
Wedstrijdnr.:
4964
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
United Breda 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:20 uur - Aanwezig: 8:30 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4971
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Swift # Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
5912
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Bergeijk Zondag 27 Januari 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
4346
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
26 Jan ESC'90 M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:50 Merode
Rijbeurt: Pien Kerstens / Anke Selten / Lara Smulders Wedstrijdnr.: 3084 Zaal, Divisie JD ZO DC
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6140 Zaal, Poule D-02 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bedo 13:20 13:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2966 Zaal, Poule D-07 Z
26 Jan Verburch M.H.V.'81 Dames 1 17:25 20:00 J.v.d.Valkhal
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4838 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
26 Jan Bergeijk M.H.V.'81 Dames 2 18:15 20:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1907 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
27 Jan De Sprint # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:05 10:30 De Peelhorst
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 4964 Zaal, Poule GC-01 Z
27 Jan United Breda 3 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:20 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4971 Zaal, Poule DS-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Swift # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5912 Zaal, Poule DB-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Bergeijk 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 4346 Zaal, Poule DA-01 Z