Programma Week 39 (24 t/m 30 Sep 2018)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Jupiter '75 2# Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 11:30 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
4026
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
E.H.V.    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Scheidsrechter(s):
Bennenbroek, L
Rijbeurt:
Fenna Siebers / Diede Baltussen / Bibi van Dijk
Wedstrijdnr.:
2224
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 12:40 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
6232
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Helios '72 Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 13:35 uur - Aanwezig: 13:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
5434
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Internos    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 18:25 uur
Hal/Zaal:
Munnikenheide College
Scheidsrechter(s):
Oorschot, A. van
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3988
Klasse:
Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames B1   -   Elshout Zondag 30 September 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
5350
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Bedo Zondag 30 September 2018 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
5156
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   United Breda 2 Zondag 30 September 2018 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Toonen, J.
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
2491
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
H.V.M.    -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 30 September 2018 Aanvang: 13:10 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
Amerhal, MADE
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1415
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
29 Sep M.H.V.'81 Gemengd C1 Jupiter '75 2# 11:00 11:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4026 Zaal, Poule GC-01 Z
29 Sep E.H.V. M.H.V.'81 Dames C1 9:40 11:00 Genderbeemd, Eindhoven
Scheidsrechter(s): Bennenbroek, L Rijbeurt: Fenna Siebers / Diede Baltussen / Bibi van Dijk Wedstrijdnr.: 2224 Zaal, Divisie JD ZO DC
29 Sep M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:10 12:40 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6232 Zaal, Poule D-02 Z
29 Sep M.H.V.'81 Jeugd D2 Helios '72 13:05 13:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 5434 Zaal, Poule D-07 Z
29 Sep Internos M.H.V.'81 Dames 1 18:25 20:30 Munnikenheide College
Scheidsrechter(s): Oorschot, A. van Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3988 Hoofdklasse HK DS-D
30 Sep M.H.V.'81 Dames B1 Elshout 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5350 Zaal, Poule DB-02 Z
30 Sep M.H.V.'81 Dames A1 Bedo 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 5156 Zaal, Poule DA-01 Z
30 Sep M.H.V.'81 Dames 2 United Breda 2 12:10 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Toonen, J. Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2491 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
30 Sep H.V.M. M.H.V.'81 Dames 3 11:35 13:10 Amerhal, MADE
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1415 Zaal, Poule DS-02 Z