Programma Week 3 (14 t/m 20 Jan 2019)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Apollo Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2795
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
Aristos #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg
Wedstrijdnr.:
4836
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   E.H.V. 2# Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 11:05 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
6570
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Noav Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 17:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2932
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   Houten Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
5603
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 2   -   O.H.C. '01 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
5268
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   DOS'80/Olympia'89 3 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
836
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Acritas 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 11:05 uur - Aanwezig: 9:45 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
843
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
Achilles '95 #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 16:40 uur - Aanwezig: 15:05 uur
Hal/Zaal:
Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs
Wedstrijdnr.:
7090
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
19 Jan M.H.V.'81 Gemengd C1 Apollo 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2795 Zaal, Poule GC-01 Z
19 Jan Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 9:25 10:45 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4836 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 2# 10:35 11:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6570 Zaal, Poule D-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Noav 17:00 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2932 Zaal, Divisie JD ZO DC
19 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Houten 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 5603 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
19 Jan M.H.V.'81 Dames 2 O.H.C. '01 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 5268 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
20 Jan M.H.V.'81 Dames 3 DOS'80/Olympia'89 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 836 Zaal, Poule DS-02 Z
20 Jan Acritas 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:45 11:05 't Zand
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 843 Zaal, Poule HS-04 Z
20 Jan Achilles '95 # M.H.V.'81 Dames A1 15:05 16:40 Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs Wedstrijdnr.: 7090 Zaal, Poule DA-01 Z