Programma Week 3 (15 t/m 21 Jan 2018)

Blokweergave Tabelweergave
G.H.V.    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:30 uur
Hal/Zaal:
De Wissel, Goirle
Rijbeurt:
Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe
Wedstrijdnr.:
329
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Helios '72 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 8:00 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Selten, Anke / Meulepas, Britt / Klein, Job de
Wedstrijdnr.:
5324
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   The Flyers Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
916
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
Helios '72 #   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:45 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Janssen, Luna / Jacobs, Jara / Toonen, Eef / Hermanussen, Jill
Wedstrijdnr.:
253
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
MHV'81 2#   -   The Flyers 2 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
6505
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
Swift    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Braak, Helmond
Rijbeurt:
Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van / Mauga, Ruben
Wedstrijdnr.:
494
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Jupiter '75    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 15:45 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Pol, Carmen van de / Bergen, Nathalie van
Wedstrijdnr.:
3241
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Roef 2 Zondag 21 Januari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6290
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Oranje Wit Zondag 21 Januari 2018 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Dijk, Johan van
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4300
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Handbal Someren    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 21 Januari 2018 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Scheidsrechter(s):
Bosch, J.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5041
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
BSAC    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 21 Januari 2018 Aanvang: 16:45 uur - Aanwezig: 15:15 uur
Hal/Zaal:
d'n Adelaer
Scheidsrechter(s):
Vasen, J.
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
927
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
20 Jan G.H.V. M.H.V.'81 Dames B1 7:30 09:00 De Wissel, Goirle
Rijbeurt: Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe Wedstrijdnr.: 329 Zaal, Poule DB-02 Z
20 Jan Helios '72 2 M.H.V.'81 Jeugd D1 8:00 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Selten, Anke / Meulepas, Britt / Klein, Job de Wedstrijdnr.: 5324 Zaal, Poule D-03 Z
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd E1 The Flyers 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 916 Zaal, Poule E-02 Z
20 Jan Helios '72 # M.H.V.'81 Dames C1 9:45 10:45 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Janssen, Luna / Jacobs, Jara / Toonen, Eef / Hermanussen, Jill Wedstrijdnr.: 253 Zaal, Poule DC-01 Z
20 Jan MHV'81 2# The Flyers 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 6505 Zaal, Poule D-06 Z
20 Jan Swift M.H.V.'81 Heren B1# 9:30 11:00 De Braak, Helmond
Rijbeurt: Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van / Mauga, Ruben Wedstrijdnr.: 494 Zaal, Poule HB-01 Z
20 Jan Jupiter '75 M.H.V.'81 Dames A1 15:45 17:30 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Pol, Carmen van de / Bergen, Nathalie van Wedstrijdnr.: 3241 Zaal, Poule DA-01 Z
21 Jan M.H.V.'81 Dames 3 Roef 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6290 Zaal, Poule DS-05 Z
21 Jan M.H.V.'81 Heren 1 Oranje Wit 11:30 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Dijk, Johan van Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4300 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
21 Jan Handbal Someren M.H.V.'81 Dames 2 10:45 12:30 De Postel, Someren
Scheidsrechter(s): Bosch, J. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5041 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
21 Jan BSAC M.H.V.'81 Dames 1 15:15 16:45 d'n Adelaer
Scheidsrechter(s): Vasen, J. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 927 Zaal, Hoofdklasse