Helios '72    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:55 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen
Wedstrijdnr.:
6117
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   E.H.V. Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Willemsen, P.
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
4075
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
Aristos #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:40 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Jort Jansen / Cas Kerstens / Gijs Derks
Wedstrijdnr.:
2325
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Internos Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Wildenbeest, F.
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
6874
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Jupiter '75 2#   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 11:20 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats
Wedstrijdnr.:
5873
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   H.V.M. Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
4741
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Bedo    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Nikki van de Pol
Wedstrijdnr.:
4507
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Manual 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 9:35 uur
Hal/Zaal:
De Wetteling
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3182
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
United Breda 2   -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:25 uur - Aanwezig: 10:20 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Scheidsrechter(s):
Sanden, H van der
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1768
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Elshout    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:25 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Rijbeurt:
Indy van Haren / Bo Bussemaker / Mindy van der Burgt
Wedstrijdnr.:
7081
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Handbal Someren #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zaterdag 12 Januari 2019 Aanvang: 14:30 uur - Aanwezig: 12:55 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Rijbeurt:
Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den
Wedstrijdnr.:
2653
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Blerick # Zaterdag 12 Januari 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Flyers the 1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
4706
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   SC Twist Zaterdag 12 Januari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Kreij, H.H. van
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
3143
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Acritas    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Rijbeurt:
Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga / Thim Rovers
Wedstrijdnr.:
2915
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bouwcenter Centen HVW 2 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
2544
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Bouwcenter Centen HVW Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Toonen, J.
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
6161
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Habo '95 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 13:15 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3533
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   BSAC 2 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
534
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Groesbeeks Glorie Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 15:15 uur - Aanwezig: 14:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
287
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   DOS'80/Olympia'89 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 16:30 uur - Aanwezig: 16:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
5537
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   Apollo # Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2795
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   HV Bommelerwaard # Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
9411
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Aristos #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg
Wedstrijdnr.:
4836
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Noav Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 17:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Ha-STU 1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2932
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   Houten Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Erinkveld, T.
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
5603
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 2   -   O.H.C. '01 Zaterdag 19 Januari 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Leuvert, S van de
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
5268
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
5 Jan Helios '72 M.H.V.'81 Jeugd D2 7:55 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 6117 Zaal, Poule D-07 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames C1 E.H.V. 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Willemsen, P. Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 4075 Zaal, Divisie JD ZO DC
5 Jan Aristos # M.H.V.'81 Jeugd D1 17:40 19:00 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jort Jansen / Cas Kerstens / Gijs Derks Wedstrijdnr.: 2325 Zaal, Poule D-02 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Internos 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Wildenbeest, F. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 6874 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
6 Jan Jupiter '75 2# M.H.V.'81 Gemengd C1 11:20 12:55 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats Wedstrijdnr.: 5873 Zaal, Poule GC-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Dames 3 H.V.M. 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 4741 Zaal, Poule DS-02 Z
6 Jan Bedo M.H.V.'81 Dames A1 9:25 11:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Nikki van de Pol Wedstrijdnr.: 4507 Zaal, Poule DA-01 Z
6 Jan Manual 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:35 11:10 De Wetteling
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3182 Zaal, Poule HS-04 Z
6 Jan United Breda 2 M.H.V.'81 Dames 2 10:20 12:25 Haagse Beemden, BREDA
Scheidsrechter(s): Sanden, H van der Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1768 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
6 Jan Elshout M.H.V.'81 Dames B1 11:05 12:25 Dillenburcht
Rijbeurt: Indy van Haren / Bo Bussemaker / Mindy van der Burgt Wedstrijdnr.: 7081 Zaal, Poule DB-02 Z
12 Jan Handbal Someren # M.H.V.'81 Gemengd C1 12:55 14:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Line Geurts / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 2653 Zaal, Poule GC-01 Z
12 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Blerick # 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Flyers the 1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4706 Zaal, Divisie JD ZO DC
12 Jan M.H.V.'81 Dames 1 SC Twist 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Kreij, H.H. van Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 3143 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
13 Jan Acritas M.H.V.'81 Jeugd D1 9:55 11:00 't Zand
Rijbeurt: Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga / Thim Rovers Wedstrijdnr.: 2915 Zaal, Poule D-02 Z
13 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 2 10:45 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2544 Zaal, Poule D-07 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames 2 Bouwcenter Centen HVW 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Toonen, J. Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6161 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
13 Jan Habo '95 3 M.H.V.'81 Dames 3 12:10 13:15 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3533 Zaal, Poule DS-02 Z
13 Jan M.H.V.'81 Heren 1 BSAC 2 13:15 14:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 534 Zaal, Poule HS-04 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Groesbeeks Glorie 14:30 15:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 287 Zaal, Poule DA-01 Z
13 Jan M.H.V.'81 Dames B1 DOS'80/Olympia'89 16:00 16:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5537 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Gemengd C1 Apollo # 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2795 Zaal, Poule GC-01 Z
19 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 HV Bommelerwaard # 9:00 09:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 9411 Zaal, Poule D-07 Z
19 Jan Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 9:25 10:45 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jill Hermanussen / Ayke Kerkhof / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4836 Zaal, Poule DB-02 Z
19 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Noav 17:00 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Ha-STU 1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2932 Zaal, Divisie JD ZO DC
19 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Houten 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Erinkveld, T. Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 5603 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
19 Jan M.H.V.'81 Dames 2 O.H.C. '01 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Leuvert, S van de Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 5268 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 2# 10:40 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6570 Zaal, Poule D-02 Z
20 Jan M.H.V.'81 Dames 3 DOS'80/Olympia'89 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 836 Zaal, Poule DS-02 Z
20 Jan Acritas 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:45 11:05 't Zand
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 843 Zaal, Poule HS-04 Z
20 Jan Achilles '95 # M.H.V.'81 Dames A1 15:05 16:40 Atalanta, VELDHOVEN
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Jara Jacobs Wedstrijdnr.: 7090 Zaal, Poule DA-01 Z
26 Jan ESC'90 M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:50 Merode
Scheidsrechter(s): Vleeshouwers, H. Rijbeurt: Eef Toonen / Anke Selten / Lara Smulders / Elke van Haren Wedstrijdnr.: 3084 Zaal, Divisie JD ZO DC
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6140 Zaal, Poule D-02 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bedo 13:20 13:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2966 Zaal, Poule D-07 Z
26 Jan Verburch M.H.V.'81 Dames 1 17:25 20:00 J.v.d.Valkhal
Scheidsrechter(s): Buchner, J. Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4838 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
26 Jan Bergeijk M.H.V.'81 Dames 2 18:15 20:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s): Millenaar, P Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1907 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
27 Jan De Sprint # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:05 10:30 De Peelhorst
Rijbeurt: Job de Klein / Romee Klomp / Renske van Lith Wedstrijdnr.: 4964 Zaal, Poule GC-01 Z
27 Jan United Breda 3 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:20 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4971 Zaal, Poule DS-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Swift # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 5912 Zaal, Poule DB-02 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Bergeijk 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 4346 Zaal, Poule DA-01 Z
2 Feb Bevo HC M.H.V.'81 Dames C1 10:55 12:30 De Heuf
Rijbeurt: Eef Toonen / Diede Baltussen / Bibi van Dijk Wedstrijdnr.: 1947 Zaal, Divisie JD ZO DC
3 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 THW Tijgers # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6621 Zaal, Poule GC-01 Z
3 Feb Jupiter '75 # M.H.V.'81 Jeugd D1 8:05 09:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5757 Zaal, Poule D-02 Z
3 Feb Groesbeeks Glorie 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:55 10:00 Heuvelland
Rijbeurt: Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 4093 Zaal, Poule D-07 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Habo '95 11:05 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6494 Zaal, Poule DB-02 Z
3 Feb Hellas M.H.V.'81 Dames 1 9:25 12:00 Hellashal, Den Haag
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5304 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
3 Feb M.H.V.'81 Dames A1 DHC Overpelt VZW (B) 12:05 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6483 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Feb M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 13:30 14:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6014 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb RED-RAG/Tachos DS4 M.H.V.'81 Dames 3 14:40 16:15 De Zeine
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3993 Poule DS-02 Z
3 Feb Tremeg 2 M.H.V.'81 Heren 1 16:30 17:50 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1807 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Jupiter '75 2# 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4549 Zaal, Poule GC-01 Z
9 Feb HV Bommelerwaard # M.H.V.'81 Jeugd D2 8:10 09:30 De Ring
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers Wedstrijdnr.: 9401 Zaal, Poule D-07 Z
9 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1989 Zaal, Poule D-02 Z
9 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Internos 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 7305 Zaal, Divisie JD ZO DC
9 Feb M.H.V.'81 Dames 1 Habo '95 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 8066 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
10 Feb M.H.V.'81 Dames 3 White Demons 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 6491 Zaal, Poule DS-02 Z
10 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Olympia'89/DOS'80 HS4 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2592 Zaal, Poule HS-04 Z
10 Feb Bergeijk M.H.V.'81 Dames B1 10:15 12:00 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Indy van Haren / Ayke Kerkhof / Marlies Laurenssen Wedstrijdnr.: 4867 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Feb H.C.G. M.H.V.'81 Dames A1 11:10 13:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt Jacobs / Carmen van de Pol Wedstrijdnr.: 334 Zaal, Poule DA-01 Z
10 Feb Software Society/Avanti M.H.V.'81 Dames 2 13:45 15:20 Dillenburcht
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6386 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
16 Feb M.H.V.'81 Gemengd C1 Handbal Someren # 16:15 16:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 5212 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Feb Habo '95 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:50 10:55 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 6155 Zaal, Poule D-07 Z
16 Feb Cabooter Group/Handbal Venlo # M.H.V.'81 Dames C1 16:10 17:30 Craneveld, Venlo
Rijbeurt: Bibi van Dijk / Elke v. Haren / Sterre Jacobs / Pien Kerstens Wedstrijdnr.: 5073 Zaal, Divisie JD ZO DC
16 Feb M.H.V.'81 Dames B1 PSV Handbal 17:15 17:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 4310 Zaal, Poule DB-02 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames A1 Habo'95 # 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 6464 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Feb Bouwcenter Centen HVW 2 M.H.V.'81 Heren 1 19:05 20:10 De Hoepel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 700 Zaal, Poule HS-04 Z
16 Feb M.H.V.'81 Dames 2 RED-RAG/Tachos 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3388 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Feb De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd D1 9:25 10:50 De Peelhorst
Rijbeurt: Gijs Derks / Chiara Katwijk, van / Jelmer Mauga Wedstrijdnr.: 5614 Zaal, Poule D-02 Z
17 Feb Elshout 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:40 11:00 Dillenburcht
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2939 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Feb VHC '13 M.H.V.'81 Dames 1 14:35 16:25 Amundsenhal, Valkenswaard
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5514 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
23 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Aristos # 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 3984 Zaal, Poule D-02 Z
23 Feb M.H.V.'81 Dames C1 Vlug en Lenig 13:40 14:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 5992 Zaal, Divisie JD ZO DC
23 Feb HADES M.H.V.'81 Dames A1 16:00 18:00 De Posthoorn (B)
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Esmee Gerrits Wedstrijdnr.: 2438 Zaal, Poule DA-01 Z
24 Feb Apollo # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:25 10:45 De Landing
Rijbeurt: Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats Wedstrijdnr.: 399 Zaal, Poule GC-01 Z
24 Feb M.H.V.'81 Dames 3 Blauw Wit 2 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 3852 Zaal, Poule DS-02 Z
24 Feb Bouwcenter Centen HVW 3 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:55 10:45 De Hoepel
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 5336 Zaal, Poule D-07 Z
24 Feb Blauw Wit # M.H.V.'81 Dames B1 9:30 10:50 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Benthe Nabuurs / Maud Verhoeven / Sarina van Heinsberg Wedstrijdnr.: 4084 Zaal, Poule DB-02 Z
24 Feb Handbal Someren M.H.V.'81 Dames 2 9:40 11:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5462 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
24 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Manual 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 1446 Zaal, Poule HS-04 Z
9 Maa H.V.M. M.H.V.'81 Dames 3 11:35 18:30 Amerhal, MADE
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1415 Zaal, Poule DS-02 Z
9 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Heerle 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 2025 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
16 Maa M.H.V.'81 Gemengd C1 De Sprint # 9:50 10:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2359 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D1 Acritas 10:55 11:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 427 Zaal, Poule D-02 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D2 Avanti 2 11:50 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 1400 Zaal, Poule D-07 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames A1 Tremeg Vervallen 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): nvt Tijdwaarneming: nvt Rijbeurt: nvt / mvt / nvt Wedstrijdnr.: 6772 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames 2 Helios '72 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 1658 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Maa RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Dames C1 7:40 09:15 De Zeine
Rijbeurt: Luna Janssen / Anke Selten / Nicolle Nijenhuis Wedstrijdnr.: 3154 Divisie JD ZO DC
17 Maa M.H.V.'81 Dames B1 Handbal Someren # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1161 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Maa WPK/Westlandia 2 M.H.V.'81 Dames 1 9:00 11:35 De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1936 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
17 Maa Achilles '95 M.H.V.'81 Dames 3 12:10 13:30 De Heiberg
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 33 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Maa BSAC 2 M.H.V.'81 Heren 1 12:45 14:20 d'n Adelaer
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 229 Zaal, Poule HS-04 Z