Programma Week 14 (02 t/m 08 Apr 2018)

Blokweergave Tabelweergave
Tremeg    -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zaterdag 7 April 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Wedstrijdnr.:
4385
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
MHV'81 2#   -   Blauw Wit 2 Zaterdag 7 April 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
DC1
Wedstrijdnr.:
1602
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Groene Ster Zaterdag 7 April 2018 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
2086
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
Swift    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 7 April 2018 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 17:45 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6291
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Groesbeekse Glorie #   -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zondag 8 April 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Wedstrijdnr.:
3591
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   H.C.G. # Zondag 8 April 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1605
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Delta Sport #   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 8 April 2018 Aanvang: 11:50 uur - Aanwezig: 8:55 uur
Hal/Zaal:
Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt:
Amstel, Mike van / Mauga, Ruben / Manders, Ties
Wedstrijdnr.:
9410
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   H.C.G. # Zondag 8 April 2018 Aanvang: 12:05 uur - Aanwezig: 11:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
4939
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Bouwcenter Centen HVW Zondag 8 April 2018 Aanvang: 13:30 uur - Aanwezig: 12:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
5544
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Vlug en Lenig 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 8 April 2018 Aanvang: 14:30 uur - Aanwezig: 12:20 uur
Hal/Zaal:
Glanerbrook, Geleen
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
482
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
7 Apr Tremeg M.H.V.'81 Jeugd E2 9:00 10:00 Molenbroek, Gemert
Wedstrijdnr.: 4385 Zaal, Poule E-05 Z
7 Apr MHV'81 2# Blauw Wit 2 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: DC1 Wedstrijdnr.: 1602 Zaal, Poule D-06 Z
7 Apr M.H.V.'81 Dames C1 Groene Ster 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 2086 Zaal, Poule DC-01 Z
7 Apr Swift M.H.V.'81 Dames 2 17:45 19:15 VEKA hal
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6291 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
8 Apr Groesbeekse Glorie # M.H.V.'81 Jeugd E1 9:00 10:00 Heuvelland
Wedstrijdnr.: 3591 Zaal, Poule E-02 Z
8 Apr M.H.V.'81 Dames B1 H.C.G. # 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1605 Zaal, Poule DB-02 Z
8 Apr Delta Sport # M.H.V.'81 Heren B1# 8:55 11:50 Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt: Amstel, Mike van / Mauga, Ruben / Manders, Ties Wedstrijdnr.: 9410 Zaal, Poule HB-01 Z
8 Apr M.H.V.'81 Dames A1 H.C.G. # 11:20 12:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 4939 Zaal, Poule DA-01 Z
8 Apr M.H.V.'81 Heren 1 Bouwcenter Centen HVW 12:45 13:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 5544 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
8 Apr Vlug en Lenig 2 M.H.V.'81 Dames 1 12:20 14:30 Glanerbrook, Geleen
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 482 Zaal, Hoofdklasse