Programma Week 12 (18 t/m 24 Mrt 2019)

Blokweergave Tabelweergave
THW Tijgers #   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
't Hazzo
Rijbeurt:
Devin van der Burgt / Job de Klein / Tijn Heuvel van den
Wedstrijdnr.:
4251
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
E.H.V. 2#   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:05 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Jort Jansen / Thim Rovers / Bram Vlaar
Wedstrijdnr.:
2595
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Helios '72    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Sandy Ren / Mindy van der Burgt / Marlies Laurenssen
Wedstrijdnr.:
974
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Olympia'89/DOS'80    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 18:00 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
Mondriaanhal, Oss
Rijbeurt:
Lynn Hesen / Janske Bastiaans / Giede Verweyen
Wedstrijdnr.:
2466
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   HVM/Goodflooring-HMC Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
1927
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames 1   -   Goodflooring-HMC/HVM Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
3128
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
M.H.V.'81 Dames 3   -   Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3 Zondag 24 Maart 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
2500
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Helios '72    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 24 Maart 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Lotte van Sleeuwen
Wedstrijdnr.:
5494
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Acritas 2 Zondag 24 Maart 2019 Aanvang: 11:45 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Wedstrijdnr.:
5234
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
Apollo    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 24 Maart 2019 Aanvang: 13:10 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6078
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
23 Maa THW Tijgers # M.H.V.'81 Gemengd C1 9:30 11:00 't Hazzo
Rijbeurt: Devin van der Burgt / Job de Klein / Tijn Heuvel van den Wedstrijdnr.: 4251 Zaal, Poule GC-01 Z
23 Maa E.H.V. 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 9:05 10:25 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Jort Jansen / Thim Rovers / Bram Vlaar Wedstrijdnr.: 2595 Zaal, Poule D-02 Z
23 Maa Helios '72 M.H.V.'81 Dames B1 9:55 11:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Sandy Ren / Mindy van der Burgt / Marlies Laurenssen Wedstrijdnr.: 974 Zaal, Poule DB-02 Z
23 Maa Olympia'89/DOS'80 M.H.V.'81 Jeugd D2 16:55 18:00 Mondriaanhal, Oss
Rijbeurt: Lynn Hesen / Janske Bastiaans / Giede Verweyen Wedstrijdnr.: 2466 Zaal, Poule D-07 Z
23 Maa M.H.V.'81 Dames C1 HVM/Goodflooring-HMC 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 1927 Zaal, Divisie JD ZO DC
23 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Goodflooring-HMC/HVM 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 3128 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
24 Maa M.H.V.'81 Dames 3 Goodflooring/H.M.C. Raamsdonksveer 3 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 2500 Zaal, Poule DS-02 Z
24 Maa Helios '72 M.H.V.'81 Dames A1 9:40 11:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Britt v. Schipstal / Lotte van Sleeuwen Wedstrijdnr.: 5494 Zaal, Poule DA-01 Z
24 Maa M.H.V.'81 Heren 1 Acritas 2 11:00 11:45 De Looierij, Mill
Wedstrijdnr.: 5234 Zaal, Poule HS-04 Z
24 Maa Apollo M.H.V.'81 Dames 2 11:35 13:10 De Landing
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6078 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z