Programma Week 12 (19 t/m 25 Mrt 2018)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Habo'95/Helios'72 # Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
4398
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Bergeijk Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 12:05 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
5837
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Habo '95 2 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
1317
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
Handbal Someren    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 14:00 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Rijbeurt:
Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud
Wedstrijdnr.:
1405
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Helios '72 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6361
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Goodflooring HMC/HVM 2#   -   M.H.V.'81 Dames C1 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 17:45 uur
Hal/Zaal:
Dongemond
Rijbeurt:
Janssen, Luna / Jacobs, Jara / Toonen, Eef / Hermanussen, Jill
Wedstrijdnr.:
6050
Klasse:
Poule DC-01 Z
Jupiter '75    -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 20:15 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5187
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Margraten Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
3: Marianne / Yvonne
Loten:
JD2
Wedstrijdnr.:
1288
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
De Sprint 2   -   MHV'81 2# Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Bastiaans, Janske / Nass, Maren / Klomp, Romee
Wedstrijdnr.:
761
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
Handbal Someren #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:15 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Jacobs, Britt / Hoog, Carly De / Baal, Lieke van
Wedstrijdnr.:
2824
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Groesbeekse Glorie #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke
Wedstrijdnr.:
3955
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Roef 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 15:00 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Leye, Oisterwijk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3080
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
24 Maa M.H.V.'81 Heren B1# Habo'95/Helios'72 # 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 4398 Zaal, Poule HB-01 Z
24 Maa M.H.V.'81 Jeugd E1 Bergeijk 11:35 12:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 5837 Zaal, Poule E-02 Z
24 Maa M.H.V.'81 Jeugd E2 Habo '95 2 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 1317 Zaal, Poule E-05 Z
24 Maa Handbal Someren M.H.V.'81 Dames B1 14:00 15:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud Wedstrijdnr.: 1405 Zaal, Poule DB-02 Z
24 Maa M.H.V.'81 Dames 2 Helios '72 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6361 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
24 Maa Goodflooring HMC/HVM 2# M.H.V.'81 Dames C1 17:45 19:15 Dongemond
Rijbeurt: Janssen, Luna / Jacobs, Jara / Toonen, Eef / Hermanussen, Jill Wedstrijdnr.: 6050 Poule DC-01 Z
24 Maa Jupiter '75 M.H.V.'81 Heren 1 18:30 20:15 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5187 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
24 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Margraten 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 3: Marianne / Yvonne Wedstrijdnr.: 1288 Zaal, Hoofdklasse
25 Maa De Sprint 2 MHV'81 2# 8:45 10:00 De Peelhorst
Rijbeurt: Bastiaans, Janske / Nass, Maren / Klomp, Romee Wedstrijdnr.: 761 Zaal, Poule D-06 Z
25 Maa Handbal Someren # M.H.V.'81 Dames A1 8:15 10:00 De Postel, Someren
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Jacobs, Britt / Hoog, Carly De / Baal, Lieke van Wedstrijdnr.: 2824 Zaal, Poule DA-01 Z
25 Maa Groesbeekse Glorie # M.H.V.'81 Jeugd D1 10:00 11:00 Heuvelland
Rijbeurt: Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke Wedstrijdnr.: 3955 Zaal, Poule D-03 Z
25 Maa Roef 2 M.H.V.'81 Dames 3 13:30 15:00 De Leye, Oisterwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3080 Zaal, Poule DS-05 Z