Programma Week 11 (11 t/m 17 Mrt 2019)

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Gemengd C1   -   De Sprint # Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 10:20 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2359
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Acritas Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 11:25 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
427
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Avanti 2 Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 12:20 uur - Aanwezig: 11:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
1400
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Tremeg Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: Vervallen uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
nvt
Tijdwaarneming:
nvt
Rijbeurt:
nvt / mvt / nvt
Wedstrijdnr.:
6772
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Helios '72 Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 19:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
1658
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
RED-RAG/Tachos    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 17 Maart 2019 Aanvang: 09:15 uur - Aanwezig: 7:40 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Rijbeurt:
Luna Janssen / Britt Meulepas / Anke Selten
Wedstrijdnr.:
3154
Klasse:
Divisie JD ZO DC
M.H.V.'81 Dames B1   -   Handbal Someren # Zondag 17 Maart 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1161
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
WPK/Westlandia 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 17 Maart 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1936
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Achilles '95    -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 Maart 2019 Aanvang: 13:30 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Heiberg
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
33
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
BSAC 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 17 Maart 2019 Aanvang: 14:20 uur - Aanwezig: 12:45 uur
Hal/Zaal:
d'n Adelaer
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
229
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
16 Maa M.H.V.'81 Gemengd C1 De Sprint # 9:50 10:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2359 Zaal, Poule GC-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D1 Acritas 10:55 11:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 427 Zaal, Poule D-02 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D2 Avanti 2 11:50 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 1400 Zaal, Poule D-07 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames A1 Tremeg Vervallen 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): nvt Tijdwaarneming: nvt Rijbeurt: nvt / mvt / nvt Wedstrijdnr.: 6772 Zaal, Poule DA-01 Z
16 Maa M.H.V.'81 Dames 2 Helios '72 19:45 20:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 1658 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
17 Maa RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Dames C1 7:40 09:15 De Zeine
Rijbeurt: Luna Janssen / Britt Meulepas / Anke Selten Wedstrijdnr.: 3154 Divisie JD ZO DC
17 Maa M.H.V.'81 Dames B1 Handbal Someren # 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1161 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Maa WPK/Westlandia 2 M.H.V.'81 Dames 1 9:00 11:35 De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1936 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
17 Maa Achilles '95 M.H.V.'81 Dames 3 12:10 13:30 De Heiberg
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 33 Zaal, Poule DS-02 Z
17 Maa BSAC 2 M.H.V.'81 Heren 1 12:45 14:20 d'n Adelaer
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 229 Zaal, Poule HS-04 Z