Programma Week 10 (05 t/m 11 Mrt 2018)

Blokweergave Tabelweergave
Lido    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:30 uur
Hal/Zaal:
De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt:
Klein, Job de / Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn
Wedstrijdnr.:
3819
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Apollo #   -   MHV'81 2# Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Schel, Pleun / Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van
Wedstrijdnr.:
1062
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
Bouwcenter Centen HVW    -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:15 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Wedstrijdnr.:
1304
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Bedo/KPJ Beek en Donk Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
512
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Bevo HC 2 Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
1: Erna / Manuela
Loten:
DB1
Wedstrijdnr.:
491
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   E.H.V. Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
6283
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   West Brabant Combinatie 2# Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
875
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Niobe    -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4871
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Helios'72 # Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 12:05 uur - Aanwezig: 11:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Leonie
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
5190
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Helios '72 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4684
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   HC Zeeland Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 13:20 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
DA1
Wedstrijdnr.:
5396
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
10 Maa Lido M.H.V.'81 Jeugd D1 8:30 10:00 De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt: Klein, Job de / Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn Wedstrijdnr.: 3819 Zaal, Poule D-03 Z
10 Maa Apollo # MHV'81 2# 10:55 12:10 De Landing
Rijbeurt: Schel, Pleun / Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van Wedstrijdnr.: 1062 Zaal, Poule D-06 Z
10 Maa Bouwcenter Centen HVW M.H.V.'81 Jeugd E2 12:15 13:00 De Hoepel
Wedstrijdnr.: 1304 Zaal, Poule E-05 Z
10 Maa M.H.V.'81 Dames B1 Bedo/KPJ Beek en Donk 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 512 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Maa M.H.V.'81 Dames 1 Bevo HC 2 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 491 Zaal, Hoofdklasse
11 Maa M.H.V.'81 Jeugd E1 E.H.V. 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 6283 Zaal, Poule E-02 Z
11 Maa M.H.V.'81 Heren B1# West Brabant Combinatie 2# 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 875 Zaal, Poule HB-01 Z
11 Maa Niobe M.H.V.'81 Heren 1 9:30 11:00 De Peelhorst
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4871 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
11 Maa M.H.V.'81 Dames A1 Helios'72 # 11:20 12:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Leonie Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 5190 Zaal, Poule DA-01 Z
11 Maa Helios '72 2 M.H.V.'81 Dames 3 11:45 12:45 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4684 Zaal, Poule DS-05 Z
11 Maa M.H.V.'81 Dames 2 HC Zeeland 13:30 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 5396 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z