Programma Week 1 (31 Dec 2018 t/m 06 Jan 2019)

Blokweergave Tabelweergave
Helios '72    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:55 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen
Wedstrijdnr.:
6117
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   E.H.V. Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
4075
Klasse:
Zaal, Divisie JD ZO DC
Aristos #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:40 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Jort Jansen / Cas Kerstens / Gijs Derks
Wedstrijdnr.:
2325
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Internos Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Wedstrijdtafel
Wedstrijdnr.:
6874
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
Jupiter '75 2#   -   M.H.V.'81 Gemengd C1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 11:20 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats
Wedstrijdnr.:
5873
Klasse:
Zaal, Poule GC-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   H.V.M. Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alphen
Wedstrijdnr.:
4741
Klasse:
Zaal, Poule DS-02 Z
Bedo    -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Nikki van de Pol
Wedstrijdnr.:
4507
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Manual 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 9:35 uur
Hal/Zaal:
De Wetteling
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3182
Klasse:
Zaal, Poule HS-04 Z
United Breda 2   -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:25 uur - Aanwezig: 10:20 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1768
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
Elshout    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 6 Januari 2019 Aanvang: 12:25 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
Dillenburcht
Rijbeurt:
Indy van Haren / Bo Bussemaker / Mindy van der Burgt
Wedstrijdnr.:
7081
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
5 Jan Helios '72 M.H.V.'81 Jeugd D2 7:55 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 6117 Zaal, Poule D-07 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames C1 E.H.V. 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 4075 Zaal, Divisie JD ZO DC
5 Jan Aristos # M.H.V.'81 Jeugd D1 17:40 19:00 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Jort Jansen / Cas Kerstens / Gijs Derks Wedstrijdnr.: 2325 Zaal, Poule D-02 Z
5 Jan M.H.V.'81 Dames 1 Internos 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Wedstrijdtafel Wedstrijdnr.: 6874 Zaal, Hoofdklasse HK DS-D
6 Jan Jupiter '75 2# M.H.V.'81 Gemengd C1 11:20 12:55 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Tom Nabuurs / Lotte Peters / Sil Slaats Wedstrijdnr.: 5873 Zaal, Poule GC-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Dames 3 H.V.M. 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alphen Wedstrijdnr.: 4741 Zaal, Poule DS-02 Z
6 Jan Bedo M.H.V.'81 Dames A1 9:25 11:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Camerin van Eeten / Birgit van de Pol / Nikki van de Pol Wedstrijdnr.: 4507 Zaal, Poule DA-01 Z
6 Jan Manual 2 M.H.V.'81 Heren 1 9:35 11:10 De Wetteling
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3182 Zaal, Poule HS-04 Z
6 Jan United Breda 2 M.H.V.'81 Dames 2 10:20 12:25 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1768 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
6 Jan Elshout M.H.V.'81 Dames B1 11:05 12:25 Dillenburcht
Rijbeurt: Indy van Haren / Bo Bussemaker / Mindy van der Burgt Wedstrijdnr.: 7081 Zaal, Poule DB-02 Z