Programma Jeugd D2

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Helios '72 Zaterdag 29 September 2018 Aanvang: 13:35 uur - Aanwezig: 13:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
5434
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Bouwcenter Centen HVW 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 7 Oktober 2018 Aanvang: 09:30 uur - Aanwezig: 8:40 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Janske Bastiaans / Lynn Hesen
Wedstrijdnr.:
6311
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Bedo    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 27 Oktober 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Maren Nass / Floor van Schipstal
Wedstrijdnr.:
3990
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Groesbeeks Glorie 2 Zaterdag 3 November 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1173
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   HV Bommelerwaard # Zondag 11 November 2018 Aanvang: 09:30 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
9411
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Habo '95 Zaterdag 17 November 2018 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1386
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bouwcenter Centen HVW 3 Zaterdag 24 November 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
1133
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Avanti 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 1 December 2018 Aanvang: 14:15 uur - Aanwezig: 12:55 uur
Hal/Zaal:
Die Heygrave
Rijbeurt:
Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans
Wedstrijdnr.:
1772
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Olympia'89/DOS'80 Zondag 9 December 2018 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
1491
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
The Flyers 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 16 December 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
Arcus Sportcentrum
Rijbeurt:
Lynn Hesen / Maren Nass / Floor van Schipstal
Wedstrijdnr.:
730
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Helios '72    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 5 Januari 2019 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:55 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen
Wedstrijdnr.:
6117
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bouwcenter Centen HVW 2 Zondag 13 Januari 2019 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
2544
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Bedo Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 13:50 uur - Aanwezig: 13:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
2966
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Groesbeeks Glorie 2   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:55 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen
Wedstrijdnr.:
4093
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
HV Bommelerwaard #   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 09:30 uur - Aanwezig: 8:10 uur
Hal/Zaal:
De Ring
Rijbeurt:
Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers
Wedstrijdnr.:
9401
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Habo '95    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 16 Februari 2019 Aanvang: 10:55 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans
Wedstrijdnr.:
6155
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Bouwcenter Centen HVW 3   -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zondag 24 Februari 2019 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:55 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Rijbeurt:
Maren Nass / Floor van Schipstal / Tess Verweijen
Wedstrijdnr.:
5336
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   Avanti 2 Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 12:20 uur - Aanwezig: 11:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
1400
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
Olympia'89/DOS'80    -   M.H.V.'81 Jeugd D2 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 18:00 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
Mondriaanhal, Oss
Rijbeurt:
Lynn Hesen / Janske Bastiaans / Giede Verweyen
Wedstrijdnr.:
2466
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z
M.H.V.'81 Jeugd D2   -   The Flyers 2 Zondag 7 April 2019 Aanvang: 12:50 uur - Aanwezig: 12:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DB1
Tijdwaarneming:
MHV DA1
Wedstrijdnr.:
6592
Klasse:
Zaal, Poule D-07 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
29 Sep M.H.V.'81 Jeugd D2 Helios '72 13:05 13:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 5434 Zaal, Poule D-07 Z
7 Okt Bouwcenter Centen HVW 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:40 09:30 De Hoepel
Rijbeurt: Jet Kerstens / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 6311 Zaal, Poule D-07 Z
27 Okt Bedo M.H.V.'81 Jeugd D2 9:55 11:00 D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt: Jet Kerstens / Maren Nass / Floor van Schipstal Wedstrijdnr.: 3990 Zaal, Poule D-07 Z
3 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Groesbeeks Glorie 2 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1173 Zaal, Poule D-07 Z
11 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 HV Bommelerwaard # 9:00 09:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 9411 Zaal, Poule D-07 Z
17 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Habo '95 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1386 Zaal, Poule D-07 Z
24 Nov M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 3 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 1133 Zaal, Poule D-07 Z
1 Dec Avanti 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 12:55 14:15 Die Heygrave
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 1772 Zaal, Poule D-07 Z
9 Dec M.H.V.'81 Jeugd D2 Olympia'89/DOS'80 9:55 10:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 1491 Zaal, Poule D-07 Z
16 Dec The Flyers 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 10:55 12:00 Arcus Sportcentrum
Rijbeurt: Lynn Hesen / Maren Nass / Floor van Schipstal Wedstrijdnr.: 730 Zaal, Poule D-07 Z
5 Jan Helios '72 M.H.V.'81 Jeugd D2 7:55 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Jet Kerstens / Britt Siebers / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 6117 Zaal, Poule D-07 Z
13 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bouwcenter Centen HVW 2 10:45 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2544 Zaal, Poule D-07 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D2 Bedo 13:20 13:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2966 Zaal, Poule D-07 Z
3 Feb Groesbeeks Glorie 2 M.H.V.'81 Jeugd D2 8:55 10:00 Heuvelland
Rijbeurt: Giede Verweyen / Janske Bastiaans / Lynn Hesen Wedstrijdnr.: 4093 Zaal, Poule D-07 Z
9 Feb HV Bommelerwaard # M.H.V.'81 Jeugd D2 8:10 09:30 De Ring
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Britt Siebers Wedstrijdnr.: 9401 Zaal, Poule D-07 Z
16 Feb Habo '95 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:50 10:55 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Tess Verweijen / Giede Verweyen / Janske Bastiaans Wedstrijdnr.: 6155 Zaal, Poule D-07 Z
24 Feb Bouwcenter Centen HVW 3 M.H.V.'81 Jeugd D2 9:55 10:45 De Hoepel
Rijbeurt: Maren Nass / Floor van Schipstal / Tess Verweijen Wedstrijdnr.: 5336 Zaal, Poule D-07 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D2 Avanti 2 11:50 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 1400 Zaal, Poule D-07 Z
23 Maa Olympia'89/DOS'80 M.H.V.'81 Jeugd D2 16:55 18:00 Mondriaanhal, Oss
Rijbeurt: Lynn Hesen / Janske Bastiaans / Giede Verweyen Wedstrijdnr.: 2466 Zaal, Poule D-07 Z
7 Apr M.H.V.'81 Jeugd D2 The Flyers 2 12:20 12:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 6592 Zaal, Poule D-07 Z