Programma Jeugd D1

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   E.H.V. 2# Zondag 20 Januari 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
6570
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift Zaterdag 26 Januari 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
6140
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
Jupiter '75 #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 3 Februari 2019 Aanvang: 09:40 uur - Aanwezig: 8:05 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek
Wedstrijdnr.:
5757
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Tremeg # Zaterdag 9 Februari 2019 Aanvang: 13:05 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
1989
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
De Sprint #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 17 Februari 2019 Aanvang: 10:50 uur - Aanwezig: Vervallen uur
Hal/Zaal:
De Peelhorst
Scheidsrechter(s):
Vervallen
Tijdwaarneming:
Vervallen
Rijbeurt:
Vervallen
Loten:
Vervallen
Wedstrijdnr.:
5614
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Aristos # Zaterdag 23 Februari 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV D2
Wedstrijdnr.:
3984
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Acritas Zaterdag 16 Maart 2019 Aanvang: 11:25 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
427
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z
E.H.V. 2#   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 23 Maart 2019 Aanvang: 10:25 uur - Aanwezig: 9:05 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Jort Jansen / Thim Rovers / Bram Vlaar
Wedstrijdnr.:
2595
Klasse:
Zaal, Poule D-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 2# 10:40 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6570 Zaal, Poule D-02 Z
26 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 12:25 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 6140 Zaal, Poule D-02 Z
3 Feb Jupiter '75 # M.H.V.'81 Jeugd D1 8:05 09:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Cas Kerstens / Bram Vlaar / Rick Verbeek Wedstrijdnr.: 5757 Zaal, Poule D-02 Z
9 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Tremeg # 12:35 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 1989 Zaal, Poule D-02 Z
17 Feb De Sprint # M.H.V.'81 Jeugd D1 Vervallen 10:50 De Peelhorst
Scheidsrechter(s): Vervallen Tijdwaarneming: Vervallen Rijbeurt: Vervallen Wedstrijdnr.: 5614 Zaal, Poule D-02 Z
23 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Aristos # 12:30 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV D2 Wedstrijdnr.: 3984 Zaal, Poule D-02 Z
16 Maa M.H.V.'81 Jeugd D1 Acritas 10:55 11:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 427 Zaal, Poule D-02 Z
23 Maa E.H.V. 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 9:05 10:25 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Jort Jansen / Thim Rovers / Bram Vlaar Wedstrijdnr.: 2595 Zaal, Poule D-02 Z