Programma Jeugd D1

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Swift 2 Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
DC1
Wedstrijdnr.:
3144
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Bedo    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 3 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:00 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt:
Burgt, Devin van der / Selten, Anke / Meulepas, Britt
Wedstrijdnr.:
7048
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Lido    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:30 uur
Hal/Zaal:
De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt:
Klein, Job de / Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn
Wedstrijdnr.:
3819
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   DOS '80 Zaterdag 17 Maart 2018 Aanvang: 11:55 uur - Aanwezig: 11:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HB1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
2622
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Groesbeekse Glorie #   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke
Wedstrijdnr.:
3955
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
24 Feb M.H.V.'81 Jeugd D1 Swift 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: DC1 Wedstrijdnr.: 3144 Zaal, Poule D-03 Z
3 Maa Bedo M.H.V.'81 Jeugd D1 9:00 10:00 D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt: Burgt, Devin van der / Selten, Anke / Meulepas, Britt Wedstrijdnr.: 7048 Zaal, Poule D-03 Z
10 Maa Lido M.H.V.'81 Jeugd D1 8:30 10:00 De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt: Klein, Job de / Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn Wedstrijdnr.: 3819 Zaal, Poule D-03 Z
17 Maa M.H.V.'81 Jeugd D1 DOS '80 11:25 11:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 2622 Zaal, Poule D-03 Z
25 Maa Groesbeekse Glorie # M.H.V.'81 Jeugd D1 10:00 11:00 Heuvelland
Rijbeurt: Slaats, Sil / Burgt, Devin van der / Selten, Anke Wedstrijdnr.: 3955 Zaal, Poule D-03 Z