Programma Heren B1#

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Delta Sport # Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 15:45 uur - Aanwezig: 15:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Wedstrijdnr.:
9399
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   HVM/Goodflooring HMC Zaterdag 6 Januari 2018 Aanvang: 11:55 uur - Aanwezig: 11:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Nienke
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
3987
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Bedo # Zondag 14 Januari 2018 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 14:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
5863
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Swift    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Braak, Helmond
Rijbeurt:
Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van / Mauga, Ruben
Wedstrijdnr.:
494
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   West Brabant Combinatie 3# Zaterdag 27 Januari 2018 Aanvang: 17:30 uur - Aanwezig: 16:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Wedstrijdnr.:
8880
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
RED-RAG/Tachos    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Rijbeurt:
Manders, Ties / Haas, Ruben de / Bruin, Jelle
Wedstrijdnr.:
6157
Klasse:
Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   EHV/PSV Zaterdag 24 Februari 2018 Aanvang: 11:55 uur - Aanwezig: 11:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6139
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
E.M.M./Olympus    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 4 Maart 2018 Aanvang: 15:45 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
De Sprong
Rijbeurt:
Kremers, Lars / Braks, Harm / Jansen, Bram
Wedstrijdnr.:
2613
Klasse:
Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   West Brabant Combinatie 2# Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
875
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Heerle    -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 18 Maart 2018 Aanvang: 14:55 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
De Omganck
Rijbeurt:
Arts, Bowie / Janssen, Niels / Haas, Tijmen
Wedstrijdnr.:
4068
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Habo'95/Helios'72 # Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
4398
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
Delta Sport #   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 8 April 2018 Aanvang: 11:50 uur - Aanwezig: 8:55 uur
Hal/Zaal:
Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt:
Amstel, Mike van / Mauga, Ruben / Manders, Ties
Wedstrijdnr.:
9410
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
16 Dec M.H.V.'81 Heren B1# Delta Sport # 15:00 15:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Wedstrijdnr.: 9399 Zaal, Poule HB-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Heren B1# HVM/Goodflooring HMC 11:10 11:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Nienke Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 3987 Zaal, Poule HB-01 Z
14 Jan M.H.V.'81 Heren B1# Bedo # 14:45 15:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 5863 Zaal, Poule HB-01 Z
20 Jan Swift M.H.V.'81 Heren B1# 9:30 11:00 De Braak, Helmond
Rijbeurt: Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van / Mauga, Ruben Wedstrijdnr.: 494 Zaal, Poule HB-01 Z
27 Jan M.H.V.'81 Heren B1# West Brabant Combinatie 3# 16:45 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Wedstrijdnr.: 8880 Zaal, Poule HB-01 Z
4 Feb RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Heren B1# 10:30 12:15 De Zeine
Rijbeurt: Manders, Ties / Haas, Ruben de / Bruin, Jelle Wedstrijdnr.: 6157 Poule HB-01 Z
24 Feb M.H.V.'81 Heren B1# EHV/PSV 11:10 11:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6139 Zaal, Poule HB-01 Z
4 Maa E.M.M./Olympus M.H.V.'81 Heren B1# 12:40 15:45 De Sprong
Rijbeurt: Kremers, Lars / Braks, Harm / Jansen, Bram Wedstrijdnr.: 2613 Poule HB-01 Z
11 Maa M.H.V.'81 Heren B1# West Brabant Combinatie 2# 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 875 Zaal, Poule HB-01 Z
18 Maa Heerle M.H.V.'81 Heren B1# 12:40 14:55 De Omganck
Rijbeurt: Arts, Bowie / Janssen, Niels / Haas, Tijmen Wedstrijdnr.: 4068 Zaal, Poule HB-01 Z
24 Maa M.H.V.'81 Heren B1# Habo'95/Helios'72 # 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 4398 Zaal, Poule HB-01 Z
8 Apr Delta Sport # M.H.V.'81 Heren B1# 8:55 11:50 Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Rijbeurt: Amstel, Mike van / Mauga, Ruben / Manders, Ties Wedstrijdnr.: 9410 Zaal, Poule HB-01 Z