Programma Heren 1

Blokweergave Tabelweergave
E.S.Z.V. Oktopus (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 7 december 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s):
Bredvold, Hilde Marie (Tijdwaarnemer), Vincent, Frans
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3586
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Saturnus (h) Zondag 15 december 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Ha-Stu
Rijbeurt:
Romee Klomp, Floor v Schipstal , Giede Verweijen , Lotte Peters
Wedstrijdnr.:
1468
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Swift 2 (h) Zondag 5 januari 2020 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 12:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Havana
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
4846
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Achilles '95 (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 12 januari 2020 Aanvang: 12:35 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
Atalanta, VELDHOVEN
Scheidsrechter(s):
Pol, Dion van de (Wedstrijdsecretaris), Haasen, Evi (Tijdwaarnemer)
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3119
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Bergeijk (h) Zondag 19 januari 2020 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
4537
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Bedo 2 (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 26 januari 2020 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6187
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   H.C.G. (h) Zondag 2 februari 2020 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
2062
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Acritas (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 9 februari 2020 Aanvang: 11:40 uur - Aanwezig: 10:20 uur
Hal/Zaal:
't Zand
Scheidsrechter(s):
Afgeschermd, (Tijdwaarnemer)
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2222
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Tremeg 2 (h) Zaterdag 15 februari 2020 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
7687
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Helios '72/Habo '95 (h) Zondag 22 maart 2020 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
5457
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   E.S.Z.V. Oktopus (h) Zaterdag 28 maart 2020 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
1504
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Saturnus (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 5 april 2020 Aanvang: 10:15 uur - Aanwezig: 8:25 uur
Hal/Zaal:
X-sport
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6396
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
7 dec E.S.Z.V. Oktopus (h) M.H.V.'81 Heren 1 16:55 18:30 T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s): Bredvold, Hilde Marie (Tijdwaarnemer), Vincent, Frans Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3586 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
15 dec M.H.V.'81 Heren 1 Saturnus (h) 11:35 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Ha-Stu Rijbeurt: Romee Klomp, Floor v Schipstal , Giede Verweijen , Lotte Peters Wedstrijdnr.: 1468 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
5 jan M.H.V.'81 Heren 1 Swift 2 (h) 12:00 12:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Havana Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4846 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
12 jan Achilles '95 (h) M.H.V.'81 Heren 1 11:00 12:35 Atalanta, VELDHOVEN
Scheidsrechter(s): Pol, Dion van de (Wedstrijdsecretaris), Haasen, Evi (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3119 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
19 jan M.H.V.'81 Heren 1 Bergeijk (h) 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4537 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
26 jan Bedo 2 (h) M.H.V.'81 Heren 1 9:50 11:10 D'n Ekker, Beek en Donk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6187 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
2 feb M.H.V.'81 Heren 1 H.C.G. (h) 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 2062 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
9 feb Acritas (h) M.H.V.'81 Heren 1 10:20 11:40 't Zand
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2222 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
15 feb M.H.V.'81 Heren 1 Tremeg 2 (h) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 7687 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
22 maa M.H.V.'81 Heren 1 Helios '72/Habo '95 (h) 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 5457 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
28 maa M.H.V.'81 Heren 1 E.S.Z.V. Oktopus (h) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 1504 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
5 apr Saturnus (h) M.H.V.'81 Heren 1 8:25 10:15 X-sport
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6396 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z