Programma Dames B1

Blokweergave Tabelweergave
H.C.G. #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der
Wedstrijdnr.:
5774
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Acritas # Zondag 14 Januari 2018 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
DA1
Wedstrijdnr.:
3169
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
G.H.V.    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 20 Januari 2018 Aanvang: 09:00 uur - Aanwezig: 7:30 uur
Hal/Zaal:
De Wissel, Goirle
Rijbeurt:
Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe
Wedstrijdnr.:
329
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Aristos #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:55 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. / Kerkhof, Ayke
Wedstrijdnr.:
387
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Dongen 2# Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6386
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Bedo/KPJ Beek en Donk Zaterdag 10 Maart 2018 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
512
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Blauw Wit    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 18 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt:
Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der / Ren, Sandy
Wedstrijdnr.:
1104
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Handbal Someren    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 24 Maart 2018 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 14:00 uur
Hal/Zaal:
De Postel, Someren
Rijbeurt:
Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud
Wedstrijdnr.:
1405
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   H.C.G. # Zondag 8 April 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1605
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
17 Dec H.C.G. # M.H.V.'81 Dames B1 10:30 12:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der Wedstrijdnr.: 5774 Zaal, Poule DB-02 Z
14 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Acritas # 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 3169 Zaal, Poule DB-02 Z
20 Jan G.H.V. M.H.V.'81 Dames B1 7:30 09:00 De Wissel, Goirle
Rijbeurt: Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe Wedstrijdnr.: 329 Zaal, Poule DB-02 Z
4 Feb Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 10:55 12:10 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. / Kerkhof, Ayke Wedstrijdnr.: 387 Zaal, Poule DB-02 Z
25 Feb M.H.V.'81 Dames B1 Dongen 2# 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6386 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Maa M.H.V.'81 Dames B1 Bedo/KPJ Beek en Donk 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 512 Zaal, Poule DB-02 Z
18 Maa Blauw Wit M.H.V.'81 Dames B1 8:45 10:00 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der / Ren, Sandy Wedstrijdnr.: 1104 Zaal, Poule DB-02 Z
24 Maa Handbal Someren M.H.V.'81 Dames B1 14:00 15:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud Wedstrijdnr.: 1405 Zaal, Poule DB-02 Z
8 Apr M.H.V.'81 Dames B1 H.C.G. # 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1605 Zaal, Poule DB-02 Z