Programma Dames 3

Blokweergave Tabelweergave
M.H.V.'81 Dames 3   -   Groesbeeks Glorie 3 Zondag 29 Oktober 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
3940
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   K.P.J. Beek en Donk Zondag 12 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
6944
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Roef 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 19 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
Stokeind, MOERGESTEL
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1739
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Lido 2 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 12:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1210
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   H.C.B. '92 2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
2169
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Aristos 3 Zondag 10 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
2697
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Groesbeeks Glorie 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
350
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
K.P.J. Beek en Donk    -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 14 Januari 2018 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1826
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Roef 2 Zondag 21 Januari 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6290
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Lido 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 28 Januari 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:30 uur
Hal/Zaal:
De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4006
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
H.C.B. '92 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 4 Februari 2018 Aanvang: 10:40 uur - Aanwezig: 9:25 uur
Hal/Zaal:
De Braken, BOXTEL
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4576
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Aristos 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 Februari 2018 Aanvang: 16:10 uur - Aanwezig: 14:55 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6484
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Groesbeeks Glorie 3 Zondag 4 Maart 2018 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
5404
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Helios '72 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 11 Maart 2018 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4684
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   K.P.J. Beek en Donk Zondag 18 Maart 2018 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1255
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Roef 2   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 25 Maart 2018 Aanvang: 15:00 uur - Aanwezig: 13:30 uur
Hal/Zaal:
De Leye, Oisterwijk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3080
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
29 Okt M.H.V.'81 Dames 3 Groesbeeks Glorie 3 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 3940 Zaal, Poule DS-05 Z
12 Nov M.H.V.'81 Dames 3 K.P.J. Beek en Donk 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 6944 Zaal, Poule DS-05 Z
19 Nov Roef 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:30 11:00 Stokeind, MOERGESTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1739 Zaal, Poule DS-05 Z
26 Nov M.H.V.'81 Dames 3 Lido 2 12:15 12:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1210 Zaal, Poule DS-05 Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames 3 H.C.B. '92 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 2169 Zaal, Poule DS-05 Z
10 Dec M.H.V.'81 Dames 3 Aristos 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 2697 Zaal, Poule DS-05 Z
17 Dec Groesbeeks Glorie 3 M.H.V.'81 Dames 3 12:00 13:00 Heuvelland
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 350 Zaal, Poule DS-05 Z
14 Jan K.P.J. Beek en Donk M.H.V.'81 Dames 3 11:45 13:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1826 Zaal, Poule DS-05 Z
21 Jan M.H.V.'81 Dames 3 Roef 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6290 Zaal, Poule DS-05 Z
28 Jan Lido 2 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:00 De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4006 Zaal, Poule DS-05 Z
4 Feb H.C.B. '92 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:25 10:40 De Braken, BOXTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4576 Zaal, Poule DS-05 Z
25 Feb Aristos 3 M.H.V.'81 Dames 3 14:55 16:10 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6484 Zaal, Poule DS-05 Z
4 Maa M.H.V.'81 Dames 3 Groesbeeks Glorie 3 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 5404 Zaal, Poule DS-05 Z
11 Maa Helios '72 2 M.H.V.'81 Dames 3 11:45 12:45 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4684 Zaal, Poule DS-05 Z
18 Maa M.H.V.'81 Dames 3 K.P.J. Beek en Donk 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1255 Zaal, Poule DS-05 Z
25 Maa Roef 2 M.H.V.'81 Dames 3 13:30 15:00 De Leye, Oisterwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3080 Zaal, Poule DS-05 Z