Programma Dames 1

Blokweergave Tabelweergave
Herpertz Bevo HC (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 8 december 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:10 uur
Hal/Zaal:
De Heuf
Scheidsrechter(s):
Vinke, Karel , Rosenau, Jim
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1846
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   Foreholte 2 (d) Zaterdag 14 december 2019 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Mangnus, Sjoerd , Doelen, Daan van der
Tijdwaarneming:
Erna Weren / Manuela van Baal
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
5429
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
United Breda (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 4 januari 2020 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
Haagse Beemden, BREDA
Scheidsrechter(s):
Wassink, Hans , Klerks, Henk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4223
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   Gemini (Z) (d) Zaterdag 11 januari 2020 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Marielle Egelmeers / Marianne vd Boom
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
7298
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
BSAC (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 19 januari 2020 Aanvang: 13:45 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
d'n Adelaer
Scheidsrechter(s):
Geluk, Thomas (Tijdwaarnemer), Meulenberg, Tim (Wedstrijdsecretaris)
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4019
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   OTTO Work Force/VOC Amsterdam 2 (d) Zaterdag 25 januari 2020 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Theo de Vos / Tom Bens
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
6746
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 1 februari 2020 Aanvang: 19:30 uur - Aanwezig: 17:55 uur
Hal/Zaal:
Craneveld, Venlo
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4852
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   Klaverblad/Oliveo (d) Zaterdag 8 februari 2020 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Erna Weren / Manuela van Baal
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
3367
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
Dongen (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 29 februari 2020 Aanvang: 18:45 uur - Aanwezig: 16:40 uur
Hal/Zaal:
De Salamander
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3852
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   Sima Sport/Ventura (d) Zaterdag 7 maart 2020 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Erna Weren / Manuela van Baal
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
2617
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
WPK/Westlandia (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zondag 22 maart 2020 Aanvang: 13:15 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2244
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 1   -   Herpertz Bevo HC (d) Zaterdag 28 maart 2020 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 18:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bondsscheidsrechter
Tijdwaarneming:
Theo de Vos / Tom Bens
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
3975
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
Foreholte 2 (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 4 april 2020 Aanvang: 19:30 uur - Aanwezig: 16:55 uur
Hal/Zaal:
De Tulp, Voorhout
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1338
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
8 dec Herpertz Bevo HC (d) M.H.V.'81 Dames 1 11:10 13:00 De Heuf
Scheidsrechter(s): Vinke, Karel , Rosenau, Jim Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1846 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
14 dec M.H.V.'81 Dames 1 Foreholte 2 (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Mangnus, Sjoerd , Doelen, Daan van der Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 5429 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
4 jan United Breda (d) M.H.V.'81 Dames 1 16:55 19:00 Haagse Beemden, BREDA
Scheidsrechter(s): Wassink, Hans , Klerks, Henk Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4223 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
11 jan M.H.V.'81 Dames 1 Gemini (Z) (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Marielle Egelmeers / Marianne vd Boom Wedstrijdnr.: 7298 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
19 jan BSAC (d) M.H.V.'81 Dames 1 12:10 13:45 d'n Adelaer
Scheidsrechter(s): Geluk, Thomas (Tijdwaarnemer), Meulenberg, Tim (Wedstrijdsecretaris) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4019 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
25 jan M.H.V.'81 Dames 1 OTTO Work Force/VOC Amsterdam 2 (d) 18:30 19:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Theo de Vos / Tom Bens Wedstrijdnr.: 6746 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
1 feb Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 (d) M.H.V.'81 Dames 1 17:55 19:30 Craneveld, Venlo
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4852 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
8 feb M.H.V.'81 Dames 1 Klaverblad/Oliveo (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 3367 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
29 feb Dongen (d) M.H.V.'81 Dames 1 16:40 18:45 De Salamander
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3852 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
7 maa M.H.V.'81 Dames 1 Sima Sport/Ventura (d) 18:30 19:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 2617 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
22 maa WPK/Westlandia (d) M.H.V.'81 Dames 1 10:40 13:15 De Pijl, Naaldwijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2244 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
28 maa M.H.V.'81 Dames 1 Herpertz Bevo HC (d) 18:30 19:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Theo de Vos / Tom Bens Wedstrijdnr.: 3975 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
4 apr Foreholte 2 (d) M.H.V.'81 Dames 1 16:55 19:30 De Tulp, Voorhout
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1338 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B