OTTO Work Force/VOC Amsterdam 2 (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 26 oktober 2019 Aanvang: 21:00 uur - Aanwezig: 18:40 uur
Hal/Zaal:
Elzenhagen, AMSTERDAM
Scheidsrechter(s):
Seelemeijer, Jasper , Moel, Johan de
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
2468
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V. Dames C1#   -   DOS'80/Olympia'89 (d) Zaterdag 26 oktober 2019 Aanvang: 13:10 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
1307
Klasse:
Zaal, Poule Poule DC-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Bergeijk 2 (g) Zaterdag 26 oktober 2019 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV E1
Wedstrijdnr.:
3554
Klasse:
Zaal, Poule Poule D-04 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Habo '95 2 (g) Zaterdag 26 oktober 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 10:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DA1
Tijdwaarneming:
MHV DC1
Wedstrijdnr.:
3002
Klasse:
Zaal, Poule Poule E-08 Z
RED-RAG/Tachos (d)   -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 16:50 uur - Aanwezig: 15:00 uur
Hal/Zaal:
De Zeine
Scheidsrechter(s):
Michielse, Henk , Langermans, Loes (Tijdwaarnemer)
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
4858
Klasse:
1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
Habo '95 3 (d)   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Scheidsrechter(s):
Hagelaar, Otwin (Tijdwaarnemer), Boom, Rieneke van de
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6240
Klasse:
Zaal, Poule Poule DS-04 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Bedo 2 (h) Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 11:35 uur - Aanwezig: 10:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Afgeschermd,
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
3387
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 2   -   Bouwcenter Centen HVW 2 (h) Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 12:55 uur - Aanwezig: 12:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
7283
Klasse:
Zaal, Poule Poule HS-03 Z
LimMid (d)   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 13:40 uur
Hal/Zaal:
Van Hornehal, Horn
Scheidsrechter(s):
Franssen, Tessa
Rijbeurt:
Pien Kerstens, Bibi van Dijk, Fenna Siebers, Sterre Jacobs
Wedstrijdnr.:
5869
Klasse:
Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
M.H.V.'81 Heren C1   -   The Flyers # (h) Zondag 27 oktober 2019 Aanvang: 10:10 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Braks, Harm (Tijdwaarnemer)
Tijdwaarneming:
MHV HS2, Harm
Wedstrijdnr.:
2769
Klasse:
Zaal, Poule Poule HC-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 (d) Zaterdag 2 november 2019 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Jooren, Cees , Oel, Gert van
Tijdwaarneming:
Erna Weren / Manuela van Baal
Loten:
MHV DC1
Wedstrijdnr.:
6936
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
M.H.V.'81 Dames 2   -   Software Society/Avanti (d) Zaterdag 2 november 2019 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Hamers, Harrie
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
3872
Klasse:
Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
Tremeg (h)   -   M.H.V.'81 Heren C1 Zaterdag 2 november 2019 Aanvang: 11:50 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s):
Jonkers, Wilbert
Rijbeurt:
Cas Kerstens, Jort Janssen, Jelmer Mauga ,
Wedstrijdnr.:
3282
Klasse:
Zaal, Poule Poule HC-02 Z
Bedo (d)   -   M.H.V. Dames C1# Zaterdag 2 november 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:45 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Giede Verweijen , Lotte Peters, Renske v Lith, Maren Nass
Wedstrijdnr.:
7212
Klasse:
Veld, Poule Poule DC-02 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Handbal Someren 2 (d) Zondag 3 november 2019 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
5920
Klasse:
Zaal, Poule Poule DS-04 Z
H.C.G. (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 3 november 2019 Aanvang: 15:30 uur - Aanwezig: 13:40 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Scheidsrechter(s):
Deenen, Estelle (Tijdwaarnemer), Stroek, Jack
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1390
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Oranje Wit 2 (h)   -   M.H.V.'81 Heren 2 Zondag 3 november 2019 Aanvang: 12:10 uur - Aanwezig: 10:35 uur
Hal/Zaal:
De Braak, Helmond
Rijbeurt:
Rick, Tijmen, H1
Wedstrijdnr.:
1823
Klasse:
Zaal, Poule Poule HS-03 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Apollo (d) Zondag 3 november 2019 Aanvang: 11:30 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV DS3
Wedstrijdnr.:
6951
Klasse:
Zaal, Poule Poule DA-01 Z
Klaverblad/Oliveo (d)   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 15:55 uur
Hal/Zaal:
Het Nest
Scheidsrechter(s):
Luscuere, Benjie (Tijdwaarnemer), Smits, Benjamin , Waltmans, Guus
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3714
Klasse:
Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
Swift (d)   -   M.H.V.'81 Dames 2 Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 19:15 uur - Aanwezig: 17:40 uur
Hal/Zaal:
VEKA hal
Scheidsrechter(s):
Cox, Anouk
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
1787
Klasse:
Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
ESC'90 (d)   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 19:40 uur - Aanwezig: 17:30 uur
Hal/Zaal:
Merode
Scheidsrechter(s):
Paulissen, Tim
Rijbeurt:
Lara Smulders, Elke v Haren, Britt Meulepas, Diede Baltussen
Wedstrijdnr.:
7054
Klasse:
Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
M.H.V.'81 Heren C1   -   PSV Handbal (h) Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 13:10 uur - Aanwezig: 12:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
4682
Klasse:
Zaal, Poule Poule HC-02 Z
M.H.V. Dames C1#   -   The Flyers (d) Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 11:10 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS3
Tijdwaarneming:
MHV HC1
Wedstrijdnr.:
4810
Klasse:
Zaal, Poule Poule DC-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Acritas 2# (g) Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Braks, Harm
Tijdwaarneming:
MHV DC1
Wedstrijdnr.:
3719
Klasse:
Zaal, Poule Poule D-04 Z
DOS'80/Olympia'89 2 (g)   -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zaterdag 9 november 2019 Aanvang: 15:25 uur - Aanwezig: 14:20 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Scheidsrechter(s):
Bannenberg, Fons
Rijbeurt:
Ize de Haan, Pleun Hesen, Lieke v Dijk,
Wedstrijdnr.:
6004
Klasse:
Zaal, Poule Poule E-08 Z
Aristos 2 (d)   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 10 november 2019 Aanvang: 16:30 uur - Aanwezig: 15:00 uur
Hal/Zaal:
Hal Naestenbest
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3121
Klasse:
Zaal, Poule Poule DS-04 Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Acritas (h) Zondag 10 november 2019 Aanvang: 13:20 uur - Aanwezig: 12:35 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Havana
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
6871
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren 2   -   Acritas 2 (h) Zondag 10 november 2019 Aanvang: 14:35 uur - Aanwezig: 13:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV HS1
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
1529
Klasse:
Zaal, Poule Poule HS-03 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   H.C.B. '92 (d) Zondag 10 november 2019 Aanvang: 15:50 uur - Aanwezig: 15:05 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Kremers, Lars (Tijdwaarnemer)
Tijdwaarneming:
MHV HS2, Lars
Wedstrijdnr.:
6610
Klasse:
Zaal, Poule Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Dongen (d) Zaterdag 16 november 2019 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Sullot, Johan , Meddeler, Harry
Tijdwaarneming:
Erna Weren / Manuela van Baal
Loten:
MHV DB1
Wedstrijdnr.:
3239
Klasse:
Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
Heerle (d)   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zaterdag 16 november 2019 Aanvang: 18:45 uur - Aanwezig: 16:25 uur
Hal/Zaal:
De Omganck
Rijbeurt:
Britt v Schipstal, Indy v Haren, Ayke Kerkhof, Bente Nabuurs
Wedstrijdnr.:
2411
Klasse:
Zaal, Poule Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Beekse Fusie Club (d) Zaterdag 16 november 2019 Aanvang: 18:25 uur - Aanwezig: 17:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
MHV E1
Wedstrijdnr.:
7192
Klasse:
Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
HCB'92/Zephyr # (d)   -   M.H.V. Dames C1# Zaterdag 16 november 2019 Aanvang: 09:10 uur - Aanwezig: 7:40 uur
Hal/Zaal:
De Braken, BOXTEL
Rijbeurt:
Maureen v Rooij, Romy Verbeeten , Sil Slaats, Line Geurts
Wedstrijdnr.:
7491
Klasse:
Zaal, Poule Poule DC-02 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   HV Bommelerwaard # (g) Zaterdag 16 november 2019 Aanvang: 17:10 uur - Aanwezig: 16:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS1
Tijdwaarneming:
MHV D1
Wedstrijdnr.:
6177
Klasse:
Zaal, Poule Poule E-08 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   O.H.C. '01 (d) Zondag 17 november 2019 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Gemert, Ronald van
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
1360
Klasse:
Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Zephyr (d) Zondag 17 november 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:20 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
MHV DS2
Tijdwaarneming:
Gerard van Alpen
Wedstrijdnr.:
3577
Klasse:
Zaal, Poule Poule DS-04 Z
Tremeg 2 (h)   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 17 november 2019 Aanvang: 16:10 uur - Aanwezig: 14:50 uur
Hal/Zaal:
Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s):
Afgeschermd, , Geluk, Albert
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3504
Klasse:
Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
Olympia'89/DOS'80 HS4 (h)   -   M.H.V.'81 Heren 2 Zondag 17 november 2019 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 9:40 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Scheidsrechter(s):
Gloudemans, Dennis
Rijbeurt:
Bram, Emiel, H1
Wedstrijdnr.:
6704
Klasse:
Zaal, Poule Poule HS-03 Z
RED-RAG/Tachos 2 (h)   -   M.H.V.'81 Heren C1 Zondag 17 november 2019 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:15 uur
Hal/Zaal:
De Slagen, Waalwijk
Rijbeurt:
Tijn vd Heuvel, Devin vd Burgt, Job d Klein,
Wedstrijdnr.:
4596
Klasse:
Zaal, Poule Poule HC-02 Z
The Flyers (g)   -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zondag 17 november 2019 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
Arcus Sportcentrum
Rijbeurt:
Britt Siebers, Tess Verweijen, Nynke Verstegen,
Wedstrijdnr.:
4366
Klasse:
Zaal, Poule Poule D-04 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
26 okt OTTO Work Force/VOC Amsterdam 2 (d) M.H.V.'81 Dames 1 18:40 21:00 Elzenhagen, AMSTERDAM
Scheidsrechter(s): Seelemeijer, Jasper , Moel, Johan de Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2468 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
26 okt M.H.V. Dames C1# DOS'80/Olympia'89 (d) 12:30 13:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 1307 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
26 okt M.H.V.'81 Jeugd D1 Bergeijk 2 (g) 11:35 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV E1 Wedstrijdnr.: 3554 Zaal, Poule Poule D-04 Z
26 okt M.H.V.'81 Jeugd E1 Habo '95 2 (g) 10:40 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 3002 Zaal, Poule Poule E-08 Z
27 okt RED-RAG/Tachos (d) M.H.V.'81 Dames 2 15:00 16:50 De Zeine
Scheidsrechter(s): Michielse, Henk , Langermans, Loes (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4858 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
27 okt Habo '95 3 (d) M.H.V.'81 Dames 3 8:45 10:00 De Burcht, Boekel
Scheidsrechter(s): Hagelaar, Otwin (Tijdwaarnemer), Boom, Rieneke van de Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6240 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
27 okt M.H.V.'81 Heren 1 Bedo 2 (h) 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 3387 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
27 okt M.H.V.'81 Heren 2 Bouwcenter Centen HVW 2 (h) 12:10 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 7283 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
27 okt LimMid (d) M.H.V.'81 Dames B1 13:40 15:30 Van Hornehal, Horn
Scheidsrechter(s): Franssen, Tessa Rijbeurt: Pien Kerstens, Bibi van Dijk, Fenna Siebers, Sterre Jacobs Wedstrijdnr.: 5869 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
27 okt M.H.V.'81 Heren C1 The Flyers # (h) 9:30 10:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Braks, Harm (Tijdwaarnemer) Tijdwaarneming: MHV HS2, Harm Wedstrijdnr.: 2769 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
2 nov M.H.V.'81 Dames 1 Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Jooren, Cees , Oel, Gert van Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 6936 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
2 nov M.H.V.'81 Dames 2 Software Society/Avanti (d) 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Hamers, Harrie Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 3872 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
2 nov Tremeg (h) M.H.V.'81 Heren C1 10:35 11:50 Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s): Jonkers, Wilbert Rijbeurt: Cas Kerstens, Jort Janssen, Jelmer Mauga , Wedstrijdnr.: 3282 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
2 nov Bedo (d) M.H.V. Dames C1# 9:45 11:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Giede Verweijen , Lotte Peters, Renske v Lith, Maren Nass Wedstrijdnr.: 7212 Veld, Poule Poule DC-02 Z
3 nov M.H.V.'81 Dames 3 Handbal Someren 2 (d) 9:20 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 5920 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
3 nov H.C.G. (h) M.H.V.'81 Heren 1 13:40 15:30 De Coevering, Geldrop
Scheidsrechter(s): Deenen, Estelle (Tijdwaarnemer), Stroek, Jack Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1390 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
3 nov Oranje Wit 2 (h) M.H.V.'81 Heren 2 10:35 12:10 De Braak, Helmond
Rijbeurt: Rick, Tijmen, H1 Wedstrijdnr.: 1823 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
3 nov M.H.V.'81 Dames A1 Apollo (d) 10:45 11:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DS3 Wedstrijdnr.: 6951 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
9 nov Klaverblad/Oliveo (d) M.H.V.'81 Dames 1 15:55 18:30 Het Nest
Scheidsrechter(s): Luscuere, Benjie (Tijdwaarnemer), Smits, Benjamin , Waltmans, Guus Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3714 Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
9 nov Swift (d) M.H.V.'81 Dames 2 17:40 19:15 VEKA hal
Scheidsrechter(s): Cox, Anouk Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1787 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
9 nov ESC'90 (d) M.H.V.'81 Dames B1 17:30 19:40 Merode
Scheidsrechter(s): Paulissen, Tim Rijbeurt: Lara Smulders, Elke v Haren, Britt Meulepas, Diede Baltussen Wedstrijdnr.: 7054 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
9 nov M.H.V.'81 Heren C1 PSV Handbal (h) 12:30 13:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 4682 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
9 nov M.H.V. Dames C1# The Flyers (d) 10:30 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 4810 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
9 nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Acritas 2# (g) 11:35 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Braks, Harm Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 3719 Zaal, Poule Poule D-04 Z
9 nov DOS'80/Olympia'89 2 (g) M.H.V.'81 Jeugd E1 14:20 15:25 't Vijfeiken, Heesch
Scheidsrechter(s): Bannenberg, Fons Rijbeurt: Ize de Haan, Pleun Hesen, Lieke v Dijk, Wedstrijdnr.: 6004 Zaal, Poule Poule E-08 Z
10 nov Aristos 2 (d) M.H.V.'81 Dames 3 15:00 16:30 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3121 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
10 nov M.H.V.'81 Heren 1 Acritas (h) 12:35 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Havana Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 6871 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
10 nov M.H.V.'81 Heren 2 Acritas 2 (h) 13:50 14:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 1529 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
10 nov M.H.V.'81 Dames A1 H.C.B. '92 (d) 15:05 15:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Kremers, Lars (Tijdwaarnemer) Tijdwaarneming: MHV HS2, Lars Wedstrijdnr.: 6610 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
16 nov M.H.V.'81 Dames 1 Dongen (d) 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Sullot, Johan , Meddeler, Harry Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 3239 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
16 nov Heerle (d) M.H.V.'81 Dames A1 16:25 18:45 De Omganck
Rijbeurt: Britt v Schipstal, Indy v Haren, Ayke Kerkhof, Bente Nabuurs Wedstrijdnr.: 2411 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
16 nov M.H.V.'81 Dames B1 Beekse Fusie Club (d) 17:40 18:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV E1 Wedstrijdnr.: 7192 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
16 nov HCB'92/Zephyr # (d) M.H.V. Dames C1# 7:40 09:10 De Braken, BOXTEL
Rijbeurt: Maureen v Rooij, Romy Verbeeten , Sil Slaats, Line Geurts Wedstrijdnr.: 7491 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
16 nov M.H.V.'81 Jeugd E1 HV Bommelerwaard # (g) 16:40 17:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 6177 Zaal, Poule Poule E-08 Z
17 nov M.H.V.'81 Dames 2 O.H.C. '01 (d) 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Gemert, Ronald van Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 1360 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
17 nov M.H.V.'81 Dames 3 Zephyr (d) 10:20 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 3577 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
17 nov Tremeg 2 (h) M.H.V.'81 Heren 1 14:50 16:10 Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, , Geluk, Albert Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3504 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
17 nov Olympia'89/DOS'80 HS4 (h) M.H.V.'81 Heren 2 9:40 11:00 't Vijfeiken, Heesch
Scheidsrechter(s): Gloudemans, Dennis Rijbeurt: Bram, Emiel, H1 Wedstrijdnr.: 6704 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
17 nov RED-RAG/Tachos 2 (h) M.H.V.'81 Heren C1 11:15 13:00 De Slagen, Waalwijk
Rijbeurt: Tijn vd Heuvel, Devin vd Burgt, Job d Klein, Wedstrijdnr.: 4596 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
17 nov The Flyers (g) M.H.V.'81 Jeugd D1 10:45 12:00 Arcus Sportcentrum
Rijbeurt: Britt Siebers, Tess Verweijen, Nynke Verstegen, Wedstrijdnr.: 4366 Zaal, Poule Poule D-04 Z
23 nov Sima Sport/Ventura (d) M.H.V.'81 Dames 1 16:35 19:00 Sporthal Willem Alexander
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2974 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
23 nov DOS'80/Olympia'89 (d) M.H.V.'81 Dames 2 18:30 19:50 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5419 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
23 nov Cabooter Group Handbal Venlo/Blerick (d) M.H.V.'81 Dames B1 12:25 14:00 Egerbos
Rijbeurt: Eef Toonen, Pien Kerstens, Bibi van Dijk, Sterre Jacobs Wedstrijdnr.: 1792 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
24 nov De Sprint/Niobe DS4 (d) M.H.V.'81 Dames 3 11:00 12:30 De Schop, Asten
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5986 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
24 nov M.H.V.'81 Heren 2 Handbal Someren 2 (h) 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4933 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
24 nov Bergeijk (d) M.H.V.'81 Dames A1 9:15 11:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s): Aarts, Mats (Tijdwaarnemer), Afgeschermd, Rijbeurt: Sandy Ren, Maud Verhoeven, Sarina Heinsberg, Lynn vd Cruijsen Wedstrijdnr.: 7848 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
24 nov M.H.V.'81 Heren C1 THe Flyers 2# (h) 14:00 14:40 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 10046 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
24 nov M.H.V. Dames C1# Groesbeeks Glorie (d) 10:35 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: MHV E1 Wedstrijdnr.: 5841 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
24 nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Bouwcenter Centen # (g) 13:05 13:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 3537 Zaal, Poule Poule D-04 Z
24 nov M.H.V.'81 Jeugd E1 The Flyers # (g) 9:40 10:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DB1 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 6692 Zaal, Poule Poule E-08 Z
30 nov M.H.V.'81 Dames 1 WPK/Westlandia (d) 18:30 19:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 5375 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
30 nov M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 7531 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
30 nov M.H.V.'81 Dames B1 Rapiditas (d) 16:50 17:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 2543 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
30 nov Tremeg # (d) M.H.V. Dames C1# 11:35 12:50 Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, Rijbeurt: Romee Klomp, Floor v Schipstal , Giede Verweijen , Lotte Peters Wedstrijdnr.: 1468 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
30 nov Tremeg (g) M.H.V.'81 Jeugd D1 9:50 11:05 Molenbroek, Gemert
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, Rijbeurt: Chiara v Katwijk, Davey Verstegen, Bram Vlaar, Wedstrijdnr.: 3901 Zaal, Poule Poule D-04 Z
30 nov Helios '72 (g) M.H.V.'81 Jeugd E1 7:55 09:00 De Stigt, Uden
Scheidsrechter(s): Heeren, Tonja , Smits, Mijntje Rijbeurt: Pleun Hesen, Mara Meulepas, Demi vd Linden, Wedstrijdnr.: 2632 Zaal, Poule Poule E-08 Z
1 dec M.H.V.'81 Dames 3 Jupiter '75 (d) 9:20 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 3277 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
1 dec Helios '72/Habo '95 (h) M.H.V.'81 Heren 1 11:10 12:30 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5817 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
1 dec Apollo 3 (h) M.H.V.'81 Heren 2 13:15 14:50 De Landing
Rijbeurt: Harm, Joost, H1 Wedstrijdnr.: 6483 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
1 dec M.H.V.'81 Dames A1 Swift (d) 10:45 11:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: MHV DS3 Wedstrijdnr.: 2614 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
1 dec De Sprint/Niobe (h) M.H.V.'81 Heren C1 8:30 10:00 De Schop, Asten
Rijbeurt: Cas Kerstens, Tom Nabuurs, Rick Verbeek, Wedstrijdnr.: 3565 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
7 dec Bergeijk (d) M.H.V.'81 Dames 2 17:00 19:00 De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s): Schellekens, Lisanne (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2565 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
7 dec E.S.Z.V. Oktopus (h) M.H.V.'81 Heren 1 16:55 18:30 T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s): Bredvold, Hilde Marie (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3586 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
7 dec E.S.Z.V. Oktopus 2 (h) M.H.V.'81 Heren 2 18:10 19:45 T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Scheidsrechter(s): Gorissen, Dajon (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Lars, Niels, H1 Wedstrijdnr.: 5614 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
7 dec DOS'80/Olympia'89 (d) M.H.V.'81 Dames A1 18:00 19:20 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Jill Hermanussen, Jara Jacobs, Marlies Laurenssen, Nikki vd Pol Wedstrijdnr.: 2224 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
7 dec Bevo HC (d) M.H.V.'81 Dames B1 14:50 16:40 De Heuf
Rijbeurt: Fenna Siebers, Lara Smulders, Elke v Haren, Britt Meulepas Wedstrijdnr.: 4722 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
7 dec M.H.V.'81 Heren C1 Blauw Wit (h) 11:35 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Afgeschermd, Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 2568 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
7 dec M.H.V. Dames C1# Bouwcenter Centen # (d) 10:35 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV E1 Wedstrijdnr.: 3499 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
7 dec M.H.V.'81 Jeugd D1 Olympia'89/DOS'80 (g) 12:40 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Kremers, Lars Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 4766 Zaal, Poule Poule D-04 Z
7 dec M.H.V.'81 Jeugd E1 Groesbeeks Glorie 2 (d) 9:40 10:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 7011 Zaal, Poule Poule E-08 Z
8 dec Herpertz Bevo HC (d) M.H.V.'81 Dames 1 11:10 13:00 De Heuf
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1846 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
8 dec Achilles '95 2 (d) M.H.V.'81 Dames 3 7:45 09:15 Atalanta, VELDHOVEN
Scheidsrechter(s): Wouters, Frank (Wedstrijdsecretaris), Schellekens, Sabine (Tijdwaarnemer), Dandelski, Conrad Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3449 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
14 dec M.H.V.'81 Dames 1 Foreholte 2 (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Erna Weren / Manuela van Baal Wedstrijdnr.: 5429 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
14 dec M.H.V.'81 Dames 2 Elshout (d) 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 6318 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
14 dec M.H.V.'81 Dames B1 Noav (d) 16:50 17:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 1907 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
14 dec Bergeijk (d) M.H.V. Dames C1# 13:35 15:30 De Drie Eiken, Bergeijk
Scheidsrechter(s): Couwenberg, Koen (Tijdwaarnemer), Box, Sjors Rijbeurt: Renske v Lith, Maren Nass, Maureen v Rooij, Romy Verbeeten Wedstrijdnr.: 2707 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
14 dec Habo '95 (g) M.H.V.'81 Jeugd D1 12:45 14:00 De Burcht, Boekel
Scheidsrechter(s): Jacobs, Kyara Rijbeurt: Thim Rovers, Jur Geurts, Britt Siebers, Wedstrijdnr.: 3017 Zaal, Poule Poule D-04 Z
14 dec Habo '95 2 (g) M.H.V.'81 Jeugd E1 11:55 13:00 De Burcht, Boekel
Scheidsrechter(s): Jacobs, Kyara Rijbeurt: Denny Verstegen, Ize de Haan, Lieke v Dijk, Wedstrijdnr.: 5064 Zaal, Poule Poule E-08 Z
15 dec M.H.V.'81 Dames 3 Blerick 2 (d) 9:20 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 3321 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
15 dec M.H.V.'81 Heren 1 Saturnus (h) 11:35 13:00 De Looierij, Mill
Rijbeurt: Romee Klomp, Floor v Schipstal , Giede Verweijen , Lotte Peters Wedstrijdnr.: 1468 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
15 dec M.H.V.'81 Heren 2 Aristos/HCB'92 2 (h) 13:45 14:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 2348 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
15 dec The Flyers # (h) M.H.V.'81 Heren C1 10:45 12:00 Arcus Sportcentrum
Rijbeurt: Jort Janssen, Jelmer Mauga , Tijn vd Heuvel, Wedstrijdnr.: 4238 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
4 jan United Breda (d) M.H.V.'81 Dames 1 16:55 19:00 Haagse Beemden, BREDA
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4223 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
4 jan Swift (d) M.H.V. Dames C1# 14:30 16:00 De Braak, Helmond
Rijbeurt: Sil Slaats, Line Geurts, Romee Klomp, Floor v Schipstal Wedstrijdnr.: 7704 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
4 jan Zephyr # (g) M.H.V.'81 Jeugd D1 17:15 18:45 De Dioscuren, Schijndel
Scheidsrechter(s): Kastelijn, Stan Rijbeurt: Jet Kerstens, Lynn Hesen, Tess Verweijen, Wedstrijdnr.: 2949 Zaal, Poule Poule D-04 Z
5 jan Helios '72 (d) M.H.V.'81 Dames 2 13:50 15:00 De Wervel, VOLKEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4070 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
5 jan M.H.V.'81 Dames 3 Elshout 3 (d) 9:20 13:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 7842 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
5 jan M.H.V.'81 Heren 1 Swift 2 (h) 12:00 12:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4846 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
5 jan M.H.V.'81 Heren 2 Taxandria (h) 13:30 14:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4455 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
5 jan Apollo (d) M.H.V.'81 Dames A1 11:25 13:00 De Landing
Rijbeurt: Birgit vd Pol, Britt v Schipstal, Indy v Haren, Ayke Kerkhof Wedstrijdnr.: 5229 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
5 jan Zwart Wit (d) M.H.V.'81 Dames B1 11:45 14:00 De Oirsprong MFC
Rijbeurt: Diede Baltussen, Eef Toonen, Pien Kerstens, Bibi van Dijk Wedstrijdnr.: 7414 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
5 jan M.H.V.'81 Heren C1 Tremeg (h) 10:40 11:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: MHV DS3 Wedstrijdnr.: 5111 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
11 jan M.H.V.'81 Dames 1 Gemini (Z) (d) 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Marielle Egelmeers / Marianne vd Boom Wedstrijdnr.: 7298 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
11 jan M.H.V.'81 Dames 2 Groene Ster (d) 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 5837 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
11 jan M.H.V.'81 Dames B1 Vlug en Lenig (d) 16:50 17:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 6129 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
11 jan PSV Handbal (h) M.H.V.'81 Heren C1 13:30 15:00 De Tempel, Eindhoven
Rijbeurt: Devin vd Burgt, Job d Klein, Tom Nabuurs, Wedstrijdnr.: 7771 Zaal, Poule Poule HC-02 Z
11 jan M.H.V. Dames C1# PSV Handbal (d) 9:35 10:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV D1 Wedstrijdnr.: 5398 Zaal, Poule Poule DC-02 Z
11 jan M.H.V.'81 Jeugd D1 PSV Handbal 2 (g) 10:45 11:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS3 Tijdwaarneming: MHV E1 Wedstrijdnr.: 4699 Zaal, Poule Poule D-04 Z
11 jan M.H.V.'81 Jeugd E1 DOS'80/Olympia'89 2 (g) 8:40 09:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DA1 Tijdwaarneming: MHV DC1 Wedstrijdnr.: 4211 Zaal, Poule Poule E-08 Z
12 jan M.H.V.'81 Dames 3 SVVH 2 (d) 9:20 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV DS2 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 7347 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
12 jan Achilles '95 (h) M.H.V.'81 Heren 1 11:00 12:35 Atalanta, VELDHOVEN
Scheidsrechter(s): Pol, Dion van de (Wedstrijdsecretaris), Haasen, Evi (Tijdwaarnemer) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3119 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
12 jan Blauw Wit 2 (h) M.H.V.'81 Heren 2 13:10 14:45 De Schutskamp
Rijbeurt: Rick, Tijmen, H1 Wedstrijdnr.: 3111 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
12 jan H.C.B. '92 (d) M.H.V.'81 Dames A1 8:40 10:15 Pius X, Liempde
Rijbeurt: Sandy Ren, Bente Nabuurs, Maud Verhoeven, Sarina Heinsberg Wedstrijdnr.: 4572 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
18 jan Blerick # (d) M.H.V.'81 Dames B1 14:40 16:15 Egerbos
Rijbeurt: Sterre Jacobs, Fenna Siebers, Lara Smulders, Elke v Haren Wedstrijdnr.: 9588 Zaal, Poule PouleB DB-01 Z
18 jan M.H.V.'81 Jeugd D1 De Sprint # (g) 10:30 11:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Haas, Tijmen de Tijdwaarneming: MHV DB1 Wedstrijdnr.: 5442 Zaal, Poule Poule D-04 Z
18 jan HV Bommelerwaard # (g) M.H.V.'81 Jeugd E1 7:40 09:00 De Ring
Scheidsrechter(s): Overkamp, Heleen Rijbeurt: Jenthe Rovers, Gijs Derks, Demi vd Linden, Wedstrijdnr.: 6208 Zaal, Poule Poule E-08 Z
19 jan BSAC (d) M.H.V.'81 Dames 1 12:10 13:45 d'n Adelaer
Scheidsrechter(s): Geluk, Thomas (Tijdwaarnemer), Meulenberg, Tim (Wedstrijdsecretaris) Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4019 Zaal, Tweede Divisie Tweede Divisie 2D DS-B
19 jan Tremeg (d) M.H.V.'81 Dames 2 13:40 15:00 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 2896 Zaal, 1e Klasse 1e Klasse DS-1A Z
19 jan Helios '72 2 (d) M.H.V.'81 Dames 3 10:30 11:45 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5775 Zaal, Poule Poule DS-04 Z
19 jan M.H.V.'81 Heren 1 Bergeijk (h) 10:50 11:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bondsscheidsrechter Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 4537 Zaal, 2e Klasse 2e Klasse HS-2A Z
19 jan M.H.V.'81 Heren 2 Manual 2 (h) 12:10 12:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: Gerard van Alpen Wedstrijdnr.: 6600 Zaal, Poule Poule HS-03 Z
19 jan M.H.V.'81 Dames A1 Heerle (d) 13:35 14:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): MHV HS1 Tijdwaarneming: MHV HC1 Wedstrijdnr.: 7519 Zaal, Poule Poule DA-01 Z
19 jan M.H.V.'81 Heren C1 RED-RAG/Tachos 2 (h) 9:30 10:10 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Janssen, Niels Tijdwaarneming: MHV DA1 Wedstrijdnr.: 2947 Zaal, Poule Poule HC-02 Z