E.H.V.    -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt:
Jansen, Jort / Verbeek, Rick
Wedstrijdnr.:
6189
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
MHV'81 2#   -   Apollo Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 15:00 uur - Aanwezig: 14:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
3075
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Lido Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
3406
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Bouwcenter Centen HVW Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 09:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
6579
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
West Brabant Combinatie 2#   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:00 uur
Hal/Zaal:
Munnikenheide College
Rijbeurt:
Bruin, Jelle de / Kremers, Lars / Braks, Harm
Wedstrijdnr.:
5039
Klasse:
Poule HB-01 Z
Bevo HC 2   -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 25 November 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Heuf
Scheidsrechter(s):
Ramos, K
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
486
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Bedo/KPJ Beek en Donk    -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt:
Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v.
Wedstrijdnr.:
3413
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
Helios'72 #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 12:15 uur - Aanwezig: 11:00 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Pol, Nikki van de / Bergen, Nathalie van
Wedstrijdnr.:
2089
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   Lido 2 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 12:45 uur - Aanwezig: 12:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
1210
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
HC Zeeland    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 26 November 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 11:05 uur
Hal/Zaal:
Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Scheidsrechter(s):
Kilsdonk, H
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
6147
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Niobe Zondag 26 November 2017 Aanvang: 16:30 uur - Aanwezig: 15:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Schillemans, T
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
4802
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   E.H.V. 2 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
HB1
Wedstrijdnr.:
896
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Heerle Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 11:00 uur - Aanwezig: 10:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
HS1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
4664
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
DOS '80    -   M.H.V.'81 Jeugd D1 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:30 uur
Hal/Zaal:
't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt:
Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil / Burgt, Devin van der
Wedstrijdnr.:
5965
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Jupiter '75    -   MHV'81 2# Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 16:40 uur - Aanwezig: 15:10 uur
Hal/Zaal:
De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt:
Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van / Bastiaans, Janske
Wedstrijdnr.:
2226
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Blauw Wit Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 18:30 uur - Aanwezig: 18:10 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
798
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Habo '95 Zaterdag 2 December 2017 Aanvang: 20:00 uur - Aanwezig: 19:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Hoogerwerf, N.P.J.
Tijdwaarneming:
1: Erna / Manuela
Loten:
DB1
Wedstrijdnr.:
1318
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Apollo    -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 09:10 uur - Aanwezig: 7:55 uur
Hal/Zaal:
De Landing
Rijbeurt:
Katwijk, van, Chiara / Hesen, Lynn / Verweijen, Tess
Wedstrijdnr.:
2887
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Dames 3   -   H.C.B. '92 2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Aniek / Liz
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
2169
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Habo '95 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Aniek / Liz
Tijdwaarneming:
DS3
Wedstrijdnr.:
3432
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Bedo 2   -   M.H.V.'81 Heren 1 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
D'n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter(s):
Weijer, W van de
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
5798
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Dongen 2 Zondag 3 December 2017 Aanvang: 12:30 uur - Aanwezig: 11:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Toonen, J.
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6583
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
MHV'81 2#   -   De Sprint 2 Zaterdag 9 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DB1
Tijdwaarneming:
JD1
Wedstrijdnr.:
3182
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
M.H.V.'81 Jeugd D1   -   Groesbeekse Glorie # Zaterdag 9 December 2017 Aanvang: 10:55 uur - Aanwezig: 10:25 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JD2
Wedstrijdnr.:
7022
Klasse:
Zaal, Poule D-03 Z
Bergeijk    -   M.H.V.'81 Jeugd E1 Zaterdag 9 December 2017 Aanvang: 11:30 uur - Aanwezig: 9:50 uur
Hal/Zaal:
De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt:
Kerstens, Cas / Jansen, Jort
Wedstrijdnr.:
2349
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
Habo '95 2   -   M.H.V.'81 Jeugd E2 Zaterdag 9 December 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 13:00 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Hermsen, Roan / Verweijen, Dirkje
Wedstrijdnr.:
3959
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
Margraten    -   M.H.V.'81 Dames 1 Zaterdag 9 December 2017 Aanvang: 20:30 uur - Aanwezig: 18:10 uur
Hal/Zaal:
De Hoven, Magraten
Scheidsrechter(s):
Nüsser, J
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
798
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
M.H.V.'81 Dames 3   -   Aristos 3 Zondag 10 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Olga (Maud / Evi)
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
2697
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Habo'95/Helios'72 #   -   M.H.V.'81 Heren B1# Zondag 10 December 2017 Aanvang: 10:00 uur - Aanwezig: 8:45 uur
Hal/Zaal:
De Burcht, Boekel
Rijbeurt:
Jansen, Bram / Arts, Bowie / Janssen, Niels
Wedstrijdnr.:
7030
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Dames B1   -   Handbal Someren Zondag 10 December 2017 Aanvang: 11:15 uur - Aanwezig: 10:45 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Tijdwaarneming:
DA1
Wedstrijdnr.:
5963
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
M.H.V.'81 Dames C1   -   Goodflooring HMC/HVM 2# Zondag 10 December 2017 Aanvang: 12:20 uur - Aanwezig: 11:50 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS3
Tijdwaarneming:
DB1
Wedstrijdnr.:
2364
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z
M.H.V.'81 Dames A1   -   Handbal Someren # Zondag 10 December 2017 Aanvang: 13:25 uur - Aanwezig: 12:40 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS1: Talitha
Tijdwaarneming:
DC1
Wedstrijdnr.:
3664
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Helios '72    -   M.H.V.'81 Dames 2 Zondag 10 December 2017 Aanvang: 14:00 uur - Aanwezig: 12:45 uur
Hal/Zaal:
De Stigt, Uden
Scheidsrechter(s):
Schillemans, T
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3737
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Heren 1   -   Jupiter '75 Zondag 10 December 2017 Aanvang: 14:40 uur - Aanwezig: 13:55 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Scheidsrechter, Ha-STU 1
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
6398
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
M.H.V.'81 Heren B1#   -   Delta Sport # Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 15:45 uur - Aanwezig: 15:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DS2
Wedstrijdnr.:
9399
Klasse:
Zaal, Poule HB-01 Z
M.H.V.'81 Jeugd E2   -   Tremeg Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 16:45 uur - Aanwezig: 16:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DC1
Tijdwaarneming:
JE1
Wedstrijdnr.:
5831
Klasse:
Zaal, Poule E-05 Z
M.H.V.'81 Jeugd E1   -   Groesbeekse Glorie # Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 17:45 uur - Aanwezig: 17:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
DA1
Tijdwaarneming:
JE2
Wedstrijdnr.:
1806
Klasse:
Zaal, Poule E-02 Z
M.H.V.'81 Dames 2   -   Swift Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 19:00 uur - Aanwezig: 18:15 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Doelen, D van der
Tijdwaarneming:
Gerard
Wedstrijdnr.:
3864
Klasse:
Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
M.H.V.'81 Dames 1   -   Vlug en Lenig 2 Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 20:45 uur - Aanwezig: 20:00 uur
Hal/Zaal:
De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s):
Bond
Tijdwaarneming:
2: Janine / Mariëlle
Loten:
JD2
Wedstrijdnr.:
641
Klasse:
Zaal, Hoofdklasse
Bouwcenter Centen HVW    -   M.H.V.'81 Heren 1 Zaterdag 16 December 2017 Aanvang: 20:50 uur - Aanwezig: 19:50 uur
Hal/Zaal:
De Hoepel
Scheidsrechter(s):
Halteren, L.T.A. van
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
3203
Klasse:
Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
Blauw Wit 2   -   MHV'81 2# Zondag 17 December 2017 Aanvang: 10:45 uur - Aanwezig: 9:30 uur
Hal/Zaal:
Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt:
Nass, Maren / Klomp, Romee / Peters, Lotte
Wedstrijdnr.:
2331
Klasse:
Zaal, Poule D-06 Z
H.C.G. #   -   M.H.V.'81 Dames B1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 12:00 uur - Aanwezig: 10:30 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der
Wedstrijdnr.:
5774
Klasse:
Zaal, Poule DB-02 Z
H.C.G. #   -   M.H.V.'81 Dames A1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 11:15 uur
Hal/Zaal:
De Coevering, Geldrop
Rijbeurt:
Eeten, Camerin van / Boom, Nienke van den / Schipstal, Maud van / Baal, Lieke van
Wedstrijdnr.:
6416
Klasse:
Zaal, Poule DA-01 Z
Groesbeeks Glorie 3   -   M.H.V.'81 Dames 3 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 13:00 uur - Aanwezig: 12:00 uur
Hal/Zaal:
Heuvelland
Rijbeurt:
Zelf regelen
Wedstrijdnr.:
350
Klasse:
Zaal, Poule DS-05 Z
Groene Ster    -   M.H.V.'81 Dames C1 Zondag 17 December 2017 Aanvang: 17:05 uur - Aanwezig: 15:15 uur
Hal/Zaal:
De Borgh
Rijbeurt:
Haren, Elke v. / Baltussen, Diede / Cruijsen, Lynn van der / Jacobs, Jara
Wedstrijdnr.:
6552
Klasse:
Zaal, Poule DC-01 Z

Datum

Thuis

Uit
Aanwezig
Vertrek

Aanvang

Hal

Info
25 Nov E.H.V. M.H.V.'81 Jeugd E1 11:30 12:45 Genderbeemd, Eindhoven
Rijbeurt: Jansen, Jort / Verbeek, Rick Wedstrijdnr.: 6189 Zaal, Poule E-02 Z
25 Nov MHV'81 2# Apollo 14:30 15:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 3075 Zaal, Poule D-06 Z
25 Nov M.H.V.'81 Jeugd D1 Lido 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 3406 Zaal, Poule D-03 Z
25 Nov M.H.V.'81 Jeugd E2 Bouwcenter Centen HVW 09:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6579 Zaal, Poule E-05 Z
25 Nov West Brabant Combinatie 2# M.H.V.'81 Heren B1# 17:00 19:00 Munnikenheide College
Rijbeurt: Bruin, Jelle de / Kremers, Lars / Braks, Harm Wedstrijdnr.: 5039 Poule HB-01 Z
25 Nov Bevo HC 2 M.H.V.'81 Dames 1 17:15 19:00 De Heuf
Scheidsrechter(s): Ramos, K Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 486 Zaal, Hoofdklasse
26 Nov Bedo/KPJ Beek en Donk M.H.V.'81 Dames B1 8:45 10:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Nabuurs, Benthe / Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. Wedstrijdnr.: 3413 Zaal, Poule DB-02 Z
26 Nov Helios'72 # M.H.V.'81 Dames A1 11:00 12:15 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Pol, Nikki van de / Bergen, Nathalie van Wedstrijdnr.: 2089 Zaal, Poule DA-01 Z
26 Nov M.H.V.'81 Dames 3 Lido 2 12:15 12:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 1210 Zaal, Poule DS-05 Z
26 Nov HC Zeeland M.H.V.'81 Dames 2 11:05 14:00 Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland
Scheidsrechter(s): Kilsdonk, H Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6147 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
26 Nov M.H.V.'81 Heren 1 Niobe 15:30 16:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Schillemans, T Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4802 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
2 Dec M.H.V.'81 Jeugd E1 E.H.V. 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 896 Zaal, Poule E-02 Z
2 Dec M.H.V.'81 Heren B1# Heerle 10:15 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 4664 Zaal, Poule HB-01 Z
2 Dec DOS '80 M.H.V.'81 Jeugd D1 11:30 12:30 't Vijfeiken, Heesch
Rijbeurt: Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil / Burgt, Devin van der Wedstrijdnr.: 5965 Zaal, Poule D-03 Z
2 Dec Jupiter '75 MHV'81 2# 15:10 16:40 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Verweyen, Giede / Schipstal, Floor van / Bastiaans, Janske Wedstrijdnr.: 2226 Zaal, Poule D-06 Z
2 Dec M.H.V.'81 Dames B1 Blauw Wit 18:10 18:30 De Looierij, Mill
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 798 Zaal, Poule DB-02 Z
2 Dec M.H.V.'81 Dames 1 Habo '95 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Hoogerwerf, N.P.J. Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 1318 Zaal, Hoofdklasse
3 Dec Apollo M.H.V.'81 Jeugd E2 7:55 09:10 De Landing
Rijbeurt: Katwijk, van, Chiara / Hesen, Lynn / Verweijen, Tess Wedstrijdnr.: 2887 Zaal, Poule E-05 Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames 3 H.C.B. '92 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Aniek / Liz Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 2169 Zaal, Poule DS-05 Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames A1 Habo '95 10:30 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Aniek / Liz Tijdwaarneming: DS3 Wedstrijdnr.: 3432 Zaal, Poule DA-01 Z
3 Dec Bedo 2 M.H.V.'81 Heren 1 10:45 12:00 D'n Ekker, Beek en Donk
Scheidsrechter(s): Weijer, W van de Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5798 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
3 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Dongen 2 11:45 12:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Toonen, J. Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6583 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
9 Dec MHV'81 2# De Sprint 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 3182 Zaal, Poule D-06 Z
9 Dec M.H.V.'81 Jeugd D1 Groesbeekse Glorie # 10:25 10:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 7022 Zaal, Poule D-03 Z
9 Dec Bergeijk M.H.V.'81 Jeugd E1 9:50 11:30 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Kerstens, Cas / Jansen, Jort Wedstrijdnr.: 2349 Zaal, Poule E-02 Z
9 Dec Habo '95 2 M.H.V.'81 Jeugd E2 13:00 14:00 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Hermsen, Roan / Verweijen, Dirkje Wedstrijdnr.: 3959 Zaal, Poule E-05 Z
9 Dec Margraten M.H.V.'81 Dames 1 18:10 20:30 De Hoven, Magraten
Scheidsrechter(s): Nüsser, J Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 798 Zaal, Hoofdklasse
10 Dec M.H.V.'81 Dames 3 Aristos 3 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Olga (Maud / Evi) Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 2697 Zaal, Poule DS-05 Z
10 Dec Habo'95/Helios'72 # M.H.V.'81 Heren B1# 8:45 10:00 De Burcht, Boekel
Rijbeurt: Jansen, Bram / Arts, Bowie / Janssen, Niels Wedstrijdnr.: 7030 Zaal, Poule HB-01 Z
10 Dec M.H.V.'81 Dames B1 Handbal Someren 10:45 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 5963 Zaal, Poule DB-02 Z
10 Dec M.H.V.'81 Dames C1 Goodflooring HMC/HVM 2# 11:50 12:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 2364 Zaal, Poule DC-01 Z
10 Dec M.H.V.'81 Dames A1 Handbal Someren # 12:40 13:25 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Talitha Tijdwaarneming: DC1 Wedstrijdnr.: 3664 Zaal, Poule DA-01 Z
10 Dec Helios '72 M.H.V.'81 Dames 2 12:45 14:00 De Stigt, Uden
Scheidsrechter(s): Schillemans, T Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3737 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
10 Dec M.H.V.'81 Heren 1 Jupiter '75 13:55 14:40 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Scheidsrechter, Ha-STU 1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6398 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
16 Dec M.H.V.'81 Heren B1# Delta Sport # 15:00 15:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Wedstrijdnr.: 9399 Zaal, Poule HB-01 Z
16 Dec M.H.V.'81 Jeugd E2 Tremeg 16:15 16:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DC1 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 5831 Zaal, Poule E-05 Z
16 Dec M.H.V.'81 Jeugd E1 Groesbeekse Glorie # 17:15 17:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 1806 Zaal, Poule E-02 Z
16 Dec M.H.V.'81 Dames 2 Swift 18:15 19:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Doelen, D van der Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 3864 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
16 Dec M.H.V.'81 Dames 1 Vlug en Lenig 2 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 2: Janine / Mariëlle Wedstrijdnr.: 641 Zaal, Hoofdklasse
16 Dec Bouwcenter Centen HVW M.H.V.'81 Heren 1 19:50 20:50 De Hoepel
Scheidsrechter(s): Halteren, L.T.A. van Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3203 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
17 Dec Blauw Wit 2 MHV'81 2# 9:30 10:45 Hervensebaan, 'S-HERTOGENBOSCH
Rijbeurt: Nass, Maren / Klomp, Romee / Peters, Lotte Wedstrijdnr.: 2331 Zaal, Poule D-06 Z
17 Dec H.C.G. # M.H.V.'81 Dames B1 10:30 12:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Kerkhof, Ayke / Haren, Indy van / Laurenssen, Marlies / Burgt, Mindy van der Wedstrijdnr.: 5774 Zaal, Poule DB-02 Z
17 Dec H.C.G. # M.H.V.'81 Dames A1 11:15 13:00 De Coevering, Geldrop
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Boom, Nienke van den / Schipstal, Maud van / Baal, Lieke van Wedstrijdnr.: 6416 Zaal, Poule DA-01 Z
17 Dec Groesbeeks Glorie 3 M.H.V.'81 Dames 3 12:00 13:00 Heuvelland
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 350 Zaal, Poule DS-05 Z
17 Dec Groene Ster M.H.V.'81 Dames C1 15:15 17:05 De Borgh
Rijbeurt: Haren, Elke v. / Baltussen, Diede / Cruijsen, Lynn van der / Jacobs, Jara Wedstrijdnr.: 6552 Zaal, Poule DC-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Jeugd E1 Bedo 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 6512 Zaal, Poule E-02 Z
6 Jan MHV'81 2# Achilles '95 # 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 1656 Zaal, Poule D-06 Z
6 Jan M.H.V.'81 Heren B1# HVM/Goodflooring HMC 11:10 11:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Nienke Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 3987 Zaal, Poule HB-01 Z
6 Jan M.H.V.'81 Dames 1 LimMid 18:30 19:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Slegers, R Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 671 Zaal, Hoofdklasse
6 Jan M.H.V.'81 Heren 1 Bergeijk 20:00 20:45 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Millenaar, P Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 7444 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
7 Jan M.H.V.'81 Jeugd E2 Zephyr # 10:45 11:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: DS3 Wedstrijdnr.: 83 Zaal, Poule E-05 Z
7 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Swift 11:45 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: JE2 Wedstrijdnr.: 5350 Zaal, Poule DC-01 Z
7 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Internos 2 12:35 13:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Marijn / Janne Tijdwaarneming: DC1 Wedstrijdnr.: 3034 Zaal, Poule DA-01 Z
7 Jan M.H.V.'81 Dames 2 United Breda 2 13:50 14:35 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Weijer, W van de Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 3257 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
7 Jan Habo'95 # M.H.V.'81 Jeugd D1 13:30 De Burcht, Boekel
Wedstrijdnr.: 9727 Zaal, Poule D-03 Z
13 Jan Avanti 2 MHV'81 2# 7:45 09:00 Dillenburcht
Rijbeurt: Geurts, Line / Schel, Pleun / Verweyen, Giede Wedstrijdnr.: 6247 Zaal, Poule D-06 Z
13 Jan PSV Handbal 2 M.H.V.'81 Jeugd E2 13:45 15:00 De Vijfkamp, Eindhoven
Wedstrijdnr.: 665 Zaal, Poule E-05 Z
13 Jan PSV Handbal M.H.V.'81 Jeugd E1 13:00 15:55 De Vijfkamp, Eindhoven
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5693 Zaal, Poule E-02 Z
13 Jan Bergeijk M.H.V.'81 Dames 2 18:20 20:15 De Drie Eiken, Bergeijk
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 6323 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
13 Jan Noav M.H.V.'81 Dames 1 12:15 20:30 Reinoudhal, Susteren
Wedstrijdnr.: 1304 Zaal, Hoofdklasse
14 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 Habo '95 2 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DB1 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 3331 Zaal, Poule D-03 Z
14 Jan M.H.V.'81 Dames C1 DOS '80 10:25 10:55 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 2406 Zaal, Poule DC-01 Z
14 Jan M.H.V.'81 Dames B1 Acritas # 11:30 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 3169 Zaal, Poule DB-02 Z
14 Jan K.P.J. Beek en Donk M.H.V.'81 Dames 3 11:45 13:00 De Klumper, LIESHOUT
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1826 Zaal, Poule DS-05 Z
14 Jan M.H.V.'81 Dames A1 Elshout 12:20 13:05 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 3847 Zaal, Poule DA-01 Z
14 Jan M.H.V.'81 Heren 1 Handbal Someren 13:35 14:20 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 6273 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
14 Jan M.H.V.'81 Heren B1# Bedo # 14:45 15:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 5863 Zaal, Poule HB-01 Z
20 Jan G.H.V. M.H.V.'81 Dames B1 7:30 09:00 De Wissel, Goirle
Rijbeurt: Ren, Sandy / Hoog, Sanne de / Bussemaker, Bo / Nabuurs, Benthe Wedstrijdnr.: 329 Zaal, Poule DB-02 Z
20 Jan Helios '72 2 M.H.V.'81 Jeugd D1 8:00 09:00 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Selten, Anke / Meulepas, Britt / Klein, Job de Wedstrijdnr.: 5324 Zaal, Poule D-03 Z
20 Jan M.H.V.'81 Jeugd E1 The Flyers 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DA1 Tijdwaarneming: JD2 Wedstrijdnr.: 916 Zaal, Poule E-02 Z
20 Jan Helios '72 # M.H.V.'81 Dames C1 9:45 10:45 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Janssen, Luna / Jacobs, Jara / Toonen, Eef / Hermanussen, Jill Wedstrijdnr.: 253 Zaal, Poule DC-01 Z
20 Jan MHV'81 2# The Flyers 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS3 Tijdwaarneming: JE1 Wedstrijdnr.: 6505 Zaal, Poule D-06 Z
20 Jan Swift M.H.V.'81 Heren B1# 9:30 11:00 De Braak, Helmond
Rijbeurt: Haas, Tijmen de / Amstel, Mike van / Mauga, Ruben Wedstrijdnr.: 494 Zaal, Poule HB-01 Z
20 Jan Jupiter '75 M.H.V.'81 Dames A1 15:45 17:30 De Kraanvogel, Eersel
Rijbeurt: Eeten, Camerin van / Pol, Carmen van de / Bergen, Nathalie van Wedstrijdnr.: 3241 Zaal, Poule DA-01 Z
21 Jan M.H.V.'81 Dames 3 Roef 2 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: JD1 Wedstrijdnr.: 6290 Zaal, Poule DS-05 Z
21 Jan M.H.V.'81 Heren 1 Oranje Wit 11:30 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4300 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
21 Jan Handbal Someren M.H.V.'81 Dames 2 10:45 12:30 De Postel, Someren
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 5041 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
21 Jan BSAC M.H.V.'81 Dames 1 15:15 16:45 d'n Adelaer
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 927 Zaal, Hoofdklasse
27 Jan Bergeijk 2 M.H.V.'81 Jeugd E2 10:50 12:30 De Drie Eiken, Bergeijk
Wedstrijdnr.: 4693 Zaal, Poule E-05 Z
27 Jan Aristos # M.H.V.'81 Jeugd E1 13:15 14:30 Hal Naestenbest
Wedstrijdnr.: 3543 Zaal, Poule E-02 Z
27 Jan PSV Handbal MHV'81 2# 14:30 15:45 Fontys Sporthogeschool
Rijbeurt: Schipstal, Floor van / Bastiaans, Janske / Nass, Maren Wedstrijdnr.: 306 Zaal, Poule D-06 Z
27 Jan M.H.V.'81 Heren B1# West Brabant Combinatie 3# 16:45 17:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Wedstrijdnr.: 8880 Zaal, Poule HB-01 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames C1 Tremeg # 18:00 18:30 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: Esther Wedstrijdnr.: 3476 Zaal, Poule DC-01 Z
27 Jan M.H.V.'81 Dames 1 M.I.C. 2 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 1: Erna / Manuela Wedstrijdnr.: 492 Zaal, Hoofdklasse
28 Jan Lido 2 M.H.V.'81 Dames 3 8:30 10:00 De Pompenmaker, Heeze
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4006 Zaal, Poule DS-05 Z
28 Jan M.H.V.'81 Jeugd D1 E.H.V. 10:20 10:50 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS2 Tijdwaarneming: DA1 Wedstrijdnr.: 6056 Zaal, Poule D-03 Z
28 Jan M.H.V.'81 Dames A1 DOS'80/Olympia'89 11:15 12:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): DS1: Baukje Tijdwaarneming: DB1 Wedstrijdnr.: 7033 Zaal, Poule DA-01 Z
28 Jan M.H.V.'81 Dames 2 Elshout 12:30 13:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 3136 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
28 Jan Helios '72 M.H.V.'81 Heren 1 14:00 15:15 De Stigt, Uden
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 7397 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
3 Feb Tremeg 2# M.H.V.'81 Jeugd D1 8:00 09:00 Molenbroek, Gemert
Rijbeurt: Lith, Renske van / Heuvel van den, Tijn / Slaats, Sil Wedstrijdnr.: 3535 Zaal, Poule D-03 Z
3 Feb M.H.V.'81 Jeugd E2 De Sprint # 9:30 10:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HB1 Tijdwaarneming: HB1 Wedstrijdnr.: 6694 Zaal, Poule E-05 Z
3 Feb E.S.Z.V. Oktopus M.H.V.'81 Dames 2 18:15 19:45 T.U. Eindhoven, EINDHOVEN
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 3370 Zaal, 1e Klasse DS-1A Z
3 Feb ESC'90 M.H.V.'81 Dames 1 18:25 20:30 Merode
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 1224 Zaal, Hoofdklasse
4 Feb H.C.B. '92 2 M.H.V.'81 Dames 3 9:25 10:40 De Braken, BOXTEL
Rijbeurt: Zelf regelen Wedstrijdnr.: 4576 Zaal, Poule DS-05 Z
4 Feb E.M.M./Olympus # M.H.V.'81 Dames C1 8:10 11:00 Baskenburg, VLISSINGEN
Rijbeurt: Kerstens, Pien / Dijk, Bibi van / Jacobs, Sterre Wedstrijdnr.: 44 Zaal, Poule DC-01 Z
4 Feb MHV'81 2# Bergeijk 10:30 11:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): HS1 Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 4846 Zaal, Poule D-06 Z
4 Feb Aristos # M.H.V.'81 Dames B1 10:55 12:10 Hal Naestenbest
Rijbeurt: Verhoeven, Maud / Pol, Birgit van de / Schipstal, Britt v. / Kerkhof, Ayke Wedstrijdnr.: 387 Zaal, Poule DB-02 Z
4 Feb RED-RAG/Tachos M.H.V.'81 Heren B1# 10:30 12:15 De Zeine
Rijbeurt: Manders, Ties / Haas, Ruben de / Bruin, Jelle Wedstrijdnr.: 6157 Poule HB-01 Z
4 Feb M.H.V.'81 Heren 1 Swift 2 11:30 12:15 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: Gerard Wedstrijdnr.: 8111 Zaal, 2e Klasse HS-2A Z
17 Feb M.H.V.'81 Dames 1 Cabooter Group/HandbaL Venlo 2 19:15 20:00 De Looierij, Mill
Scheidsrechter(s): Bond Tijdwaarneming: 2: Janine / Mariëlle Wedstrijdnr.: 1189 Zaal, Hoofdklasse